Zapytanie
602... telefon
Wyświetleń: 686


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wodzirej, Dj Asiula, Usługi Muzyczne

Witam !!

Gorąco polecam moje usługi muzyczne w zakresie nagłośnienia i prowadzenia wszelkich imprez okolicznościowych, tak więc : Wodzirej, Dj i Konferansjer w jednej osobie. Posiadam duże doświadczenie w tej branży, gdyż przez dziesięć lat byłam członkiem zespołu muzycznego. Doświadczenie zdobyte przez te lata pozwala mi w obecnym czasie prowadzić różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Posiadam duże doświadczenie.

Poprowadzę wszystkie imprezy okolicznościowe, od wesel (w tym: marsz weselny na przywitanie gości w domu rodzinnym Państwa Młodych, następnie przywitanie gości, pierwszy taniec, zabawa, konkursy, oczepiny ), po poprawiny, zabawy, integracje itp. Muzyka na życzenie klientów. Posiadam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Dojazd do 50 km gratis. Możliwość negocjacji cen. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i dlatego cały scenariusz każdej imprezy jest planowany i omawiany wspólnie z klientami. Klienci mają prawo wyboru repertuaru, konkursów itd.

Dodatkowa opcja w ramach moich usług muzycznych dotyczy marsza powitalnego gości weselnych w domu Pani / Państwa Młodych. Marsz grany na żywo na instrumencie klawiszowym. Zachęcam do skorzystania z tej dodatkowej opcji.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z moich usług muzycznych.

  • Dekoracje światłem
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Świecie, Oprawa, DJ na wesele

Powrót