Zapytanie
793... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Wodzirej Paweł - DJ Moli

Trochę o mnie

Jestem miłym, energicznym, pomysłowym, innowacyjnym DJ'em szanującym każdy rodzaj muzyki. Łącząc profesjonalną wiedzę i doświadczenie a także rozwijając moje zdolności i pasje udało się stworzyć usługę wyjątkową, niezwykle dopracowaną i w każdym aspekcie profesjonalną. Tworzymy nową jakość i wyznaczam standardy, do których inni dopiero zmierzają. Nie narzucam tylko proponuję różnorodność jednak muzyczną ostateczną decyzję pozostawiam organizatorom imprezy.

Profesjonalizm

Wodzirej oczywiście nie ingeruje bezustannie w zabawę i tańce gości, gdyż ma świadomość, że nikt nie lubi być cały czas kierowanym - wykorzystuje tutaj swoje wyczucie, doświadczenie, rozeznanie sytuacji i nastroju. Wodzirej troszczy się aby wszyscy dobrze się bawili - parom zapewnia muzykę, podczas której mogą cieszyć się swoją obecnością - gościom, nie mającym osoby towarzyszącej zapewnia tańce integracyjne, podczas których w znaczny sposób ułatwione jest nawiązywanie znajomości

Innowacyjność - wyjście do ludzi

Jednym z głównych atutów mojej oferty jest - używając kolokwialnego wyrażenia - wyjście do ludzi. Jako wodzirej razem z gośćmi biorę udział we wszystkich proponowanych tańcach i zabawach, dzięki czemu poprzez swoje widoczne zaangażowanie daję się polubić. Panuję również nad atmosferą imprezy poprzez swój głos, oświetlenie, efekt dymu czy bańki mydlane, zapewniając w ten sposób żywiołowość, która pozytywnie oddziaływuje na gości.

Znajdź mnie na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

G Gość 2019-02-08 16:29:55

Ocena: 5

Wszystko co tutaj o sobie napisał okazało się prawdą! Polecam.

A Andrzej 2018-10-14 13:35:39

Ocena: 5

Pełna profeska. Cała noc na parkiecie. Przy jego prowadzeniu brakuje czasu na jedzenie i toasty. Gorąco polecam.

Tagi: Łódź, Oprawa, DJ na wesele

Powrót