Zapytanie
662... telefon

ŻWAWO kolektyw - DJ-e na wesele

Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Warszawa, Wrocław, Leszno, Toruń, Bydgoszcz, Łódź, Zielona Góra, Szczecin, Konin, Kalisz, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Piła, Jarocin, Turek

662... telefon
Wyświetleń: 556


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

ŻWAWO kolektyw - DJ-e na wesele

Cześć! Jesteśmy agencją DJ-ów na wesele. Doskonale czujemy się na weselach nowoczesnych, alternatywnych, w stylu slow wedding czy boho. Nie gardzimy dobrym popem, disco czy rockiem. Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez klubowych, dlatego możecie być pewni, że na Waszym weselu zapanuje prawdziwa profeska!

Korzystając z naszych usług, możecie wybrać pośród różnych stylów stanowisk DJ-skich - boho, w stylu miejskim, rockowe oraz szalone disco! Obejrzyjcie nasze zdjęcia, a wszystko będzie dla Was jasne :)

W ramach naszej oferty zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie oraz stylowe oświetlenie do wyboru: lampy PAT lub PORTMAN i obrotowe głowice. Chętnie nagłośnimy dodatkowo Waszą plenerową ceremonię ślubną lub drugą salę weselną. Posiadamy pełną ofertę dekoracji światłem.

Działamy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami!

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Prowadzenie zabaw weselnych

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Justyna 2020-09-01 19:22:31

Ocena: 5

Współpraca z Kolektywem była wzorowa! DJ Julian spełnił w 100% nasze oczekiwania, parkiet był cały czas zatłoczony, a na naszym weselu było zaledwie 40 gości! Ja sama tańczyłam właściwie bez przerwy z 8 godzin, podobnie mój mąż, który nigdy nie tańczy :) Goście bardzo chwalili muzykę i mówili, że klimat był imprezowy, a nie "weselny" - dokładnie na tym nam zależało (tu na pewno przydało się klubowe doświadczenie Juliana :)) Bardzo dobry był też kontakt z menadżerką Asią. Dziękujemy i polecamy!

Tagi: Poznań, Oprawa, DJ na wesele

Powrót