Zapytanie
+48... telefon

Bankiety Greg

Budzów 503, Budzów, Małopolskie,

W pobliżu: Kalwaria Zebrzydowska, Myślenice, Andrychów, Wadowice, Sucha Beskidzka, Jordanów, Pcim, Rabka-Zdrój, Zawoja, Przytkowice

+48... telefon
Wyświetleń: 6085


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Bankiety Greg

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, imprez okolicznościowych oraz cateringu. Od lat będąc w branży zbudowaliśmy sprawnie współdziałający zespół, posiadamy dużą i wygodną salę bankietową, mniejszą salę do imprez kameralnych oraz 11 pokoi gościnnych z apartamentem dla nowożeńców. Nasz catering obsługiwał niezliczoną ilość imprez, łącznie z takimi o randze międzynarodowej.

Mamy świadomość, że o naszym sukcesie w dużej mierze decydują umiejętności naszych pracowników, dlatego dokładamy starań, aby ciągle podnosili swoje kompetencje.
Świadectwem naszej sprawności są Goście, którzy często wracają do nas, aby zorganizować kolejne niezapomniane spotkanie. Klienci chwaląc smak dań, zwracają również uwagę na wzorową obsługę.

Jesteśmy po to, aby wspierać Państwa pomysły naszą wiedzą i doświadczeniem, uwzględniając indywidualne potrzeby i sugestie. Współpracujemy z artystami cukiernictwa, fotografii, czy stylizacji wnętrz zapewniając kompleksową obsługę przed, w trakcie i po tych ważnych wydarzeniach w życiu naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Budzów, Lokale weselne, Domy weselne, Tanie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót