Zapytanie
696... telefon

Centrum Sportowo - Rekreacyjne ZBYSZKO

Wiączyń Dolny 58A, Wiączyń Dolny, Łódzkie,

W pobliżu: Sosnowiec, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny, Konstantynów Łódzki, Bałuty, Widzew

696... telefon
Wyświetleń: 28705


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Centrum Sportowo - Rekreacyjne ZBYSZKO

Nasz ośrodek usytuowany jest w malowniczej okolicy graniczącej z Łodzią, w miejscowości Wiączyń Dolny. Miejsce to wzbudza zachwyt odwiedzających nas osób. Położone jest w pobliżu lasu wiączyńskiego, skrywającego niezwykłe tajemnice natury. Pobliski krajobraz to część dawnej Puszczy Łódzkiej tworzącej historię naszego miasta.

Jest doskonałym miejscem na wypoczynek grupowy, rodzinny, indywidualny oraz wszelkiego rodzaju spotkania firmowe i okolicznościowe. Świadczymy Usługi Hotelowe. Posiadamy kilkadziesiąt miejsc noclegowych oraz własną, smaczną kuchnie dla najbardziej wybrednych podniebień, opartą o wyroby najwyższej jakości pochodzące z rodzimych Zakładów Mięsnych „ZBYSZKO” .

Posiadamy dużą salę restauracyjno-szkoleniową. Nasze wspaniałe atrakcje to przejażdżki bryczkami oraz kuligi z pochodniami i dzwonkami w staropolskim stylu po lesie wiączyńskim oraz coroczne gonitwy za lisem – hubertusy. Nowożeńcom oferujemy pełny zakres usług ślubnych i weselnych, począwszy od możliwości wynajmu oryginalnego, stylowego powozu ślubnego z obstawą konną i zdjęć w przepięknej scenerii, po możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego w pełnym zakresie, z orkiestrą oraz pokazami konnymi.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna 2014-10-02 17:33:54

Ocena: 5

Cudowne miejsce. Mieliśmy tam wesele we wrześniu. Pełen profesjonalizm, rewelacyjna organizacja, pyszne jedzenie. Pani manager Kasia niezwykle pomocna, rzeczowa i profesjonalna. Gorąco polecam.

E Ewelina 2014-06-18 11:55:39

Ocena: 5

Bardzo fajne, malownicze miejsce szczególnie na ślub. Jedzenie nieziemskie, obsługa uprzejma, a organizatorka imprez pełen profesjonalizm.Gorąco polecam.

K Katarzyna 2012-12-11 15:05:53

Ocena: 5

Miejsce warte polecenia piękne plenery dobre polskie jedzenie i piękne zwierzęta , nowa sala

Tagi: Wiączyń Dolny, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót