Zapytanie
601... telefon

Centrum Szkutnik

Lubińska 36, Obora, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bolesławiec, Głogów, Lubin, Polkowice, Przemków, Wołów, Chojnów, Ścinawa, Rudna, Prochowice

601... telefon
Wyświetleń: 4243


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 180

Centrum Szkutnik

Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lubina.

Dysponujemy salą weselna z zapleczem kuchennym oraz komfortowymi pokojami gościnnymi. Centrum Szkutnik organizuje niezapomniane i wyjątkowe przyjęcia weselne w malowniczym i spokojnym miejscu. W naszych salach możemy pomieścić do nawet 180 gości weselnych.

Malownicza zieleń wokół sal stanowi doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku, ale także piękne tło do wykonania krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu.

Zapewniamy kompleksową organizację uroczystości: nastrojowe sale, przepyszne jedzenie, podstawowe nagłośnienie, klimatyczne oświetlenie oraz wiele innych dodatkowych usług.

Na państwa życzenie zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół organizacyjny!

Serdecznie zapraszamy!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kazimiera 2021-09-14 07:48:38

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni i zadowoleni z tego miejsca które wybraliśmy na wesele córki Eweliny i Adriana w dniu 04/09/2021 Właściciele tego miejsca są przemili rzetelni i uczciwi. Dziękujemy wszystkim którzy przygotowywali smaczne jedzonko oraz całej obsłudze sali. Wykonanie wszystkiego na najwyższym poziomie, perfekcyjnie i starannie. Bardzo profesjonalne podejście oraz komunikatywność najwyższego formatu. Pozostaje mi tylko podziękować i polecić innym właśnie to miejsce w centrum szkutnik w Oborze. Podziękowanie także od młodych małżonków Eweliny i Adriana 👍😀

Tagi: Obora, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót