Zapytanie
15... telefon

Dom Weselny Karolina

Legionów 1, Radomyśl nad Sanem, Podkarpackie,

W pobliżu: Opatów, Ożarów, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Ostrowiec Świętokrzyski, Zawichost, Kraśnik, Nisko, Klimontów, Annopol

15... telefon
Wyświetleń: 3129


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 140 do 250

Dom Weselny Karolina

Dom weselny Karolina stanowi połączenie elegancji, nowoczesności a przede wszystkim niezwykle miłej atmosfery, co zachęca do ponownego odwiedzenia i polecenia innym. Znakiem rozpoznawczym miejsca jest wysublimowany smak, przejawiający się w każdej sferze realizacji przyjęcia.

Do dyspozycji Gości przygotowane są dwie, oddzielnie funkcjonujące, klimatyzowane i gustownie zaaranżowane sale, w których istnieje możliwość zorganizowania różnych przyjęć okolicznościowych oraz uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki itp.

Goście mają do wyboru sale:
• większa – mieszcząca 250 osób
• mniejsza – mieszcząca 140 osób

Dom weselny Karolina znajduje się w Radomyślu nad Sanem, niewielkiej miejscowości otoczonej malowniczym krajobrazem. Okolica wolna od zgiełku dużych miast sprawia, że zorganizowanie przyjęcia w Domu weselnym Karolina jest nie tylko udaną, szampańską zabawą, ale również wypoczynkiem, zarówno dla ciała, jak i umysłu. Na terenie obiektu znajduje się duży ogród oraz strzeżony parking, który jest na pewno dużym udogodnieniem dla zmotoryzowanych Gości.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły organizacyjne.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

E Emilia 2022-04-27 10:42:06

Ocena: 5

Piękny krajobraz, świetna atmosfera i przepyszne jedzenie! :)

Tagi: Radomyśl nad Sanem, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót