Zapytanie
509... telefon

Dom Weselny Lejla

Wadowicka 70B, Poręba Wielka, Małopolskie,

W pobliżu: Tychy, Oświęcim, Kęty, Pszczyna, Andrychów, Wadowice, Chrzanów, Zator, Spytkowice

509... telefon
Wyświetleń: 369


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 200

Dom Weselny Lejla

Dom weselny Lejla mieszczący 200 Gości położony jest w spokojnej miejscowości Poręba Wielka oddalonej 4 km od Oświęcimia. W pobliżu znajduje się drewniany zabytkowy kościół Św. Bartłomieja z XVI w. który jest jednym z najstarszych kościołów na Pogórzu Śląskim, oraz piękny park.

Nowy Dom weselny Lejla to połączenie polskiej tradycji z nowoczesnością. Z jednej strony wyśmienita tradycyjna polska kuchnia, uśmiechnięta, doświadczona i w pełni fachowa obsługa z drugiej dużo nowoczesnej techniki: profesjonalny system nagłośnienia, nowoczesne oświetlenie, efekty specjalne, system odtwarzania filmów. W czasie organizowanych imprez będzie panował bardzo komfortowy mikroklimat pomieszczeń dzięki zastosowaniu mechanicznej wentylacji chłodzącej lub nagrzewającej wymieniane powietrze. Posiadamy zadaszony taras z fontanną, duży zielony ogród, dwa duże parkingi.

Organizujemy z pełną obsługą wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny, imieniny, sylwestry, studniówki, uroczystości jubileuszowe, inne imprezy okolicznościowe, dancingi, imprezy integracyjne, bankiety, szkolenia i konferencje, występy kabaretów, projekcje filmów itp.

U nas możesz zamówić wódkę, wino, piwo, kolorowe alkohole na stół i do barku po niskich cenach z możliwością zwrotu. Oferujemy elastyczne, bogate menu w niskiej cenie. Proponujemy kompleksową pomoc w organizacji uroczystości. Oferujemy wiele atrakcji weselnych: efekty świetlne, stół wiejski, barek z kolorowym alkoholem, barmana, kamerzystę, fotobudkę, samochód na ślub, animatora zabaw dziecięcych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poręba Wielka, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele

Powrót