Zapytanie
602... telefon

Dwór Dawidy

Dawidy 1, Pasłęk, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Elbląg, Braniewo, Malbork, Morąg, Sztutowo, Krynica Morska

602... telefon
Wyświetleń: 2739


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 100

Dwór Dawidy

Zapraszamy Państwa Młodych do historycznego Dworu Dawidy. Ten XVIII wieczny dwór poddany został starannej renowacji i dziś jest obiektem w prowansalskim stylu, w który zostały wplecione etniczne elementy jak rzeźby, lampy czy lustra. Daje mu to niepowtarzalny klimat i magiczną moc!

Dwór Dawidy oferuje wesela w stylu vintage, boho i tradycyjne w czarodziejskich wnętrzach dworu lub w plenerze. Otaczający park, a także rezerwat w bezpośrednim sąsiedztwie dworu daje możliwość przeprowadzenia niepowtarzalnej sesji zdjęciowej i szampańskiej zabawy weselnej w dużym gronie w otoczeniu natury.

Wnętrza dworu stanowią natomiast miejsce na kameralne przyjęcie dla Pary Młodej i najbliżej rodziny. Nasz Dwór Dawidy to pełne uroku miejsce, gdzie historia, otaczająca przyroda i francuski design idealnie współgrają ze sobą.

Pragniemy byście ten szczególny dzień zapamiętali na całe życie. Zorganizujcie niebanalny ślub właśnie u nas.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pasłęk, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Pałacu, na Zamku, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Dworek na Wesele, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót