Zapytanie
609... telefon

Dworek Eureka

ul. Prusa 64, Czechowice-Dziedzice, Śląskie,

W pobliżu: Tychy, Rybnik, Bielsko-Biała, Żywiec, Pszczyna, Wadowice, Ustroń, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój

609... telefon
Wyświetleń: 9222


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 450

Dworek Eureka

Dzień Ślubu jest najważniejszym wydarzeniem w Państwa życiu i w życiu Państwa bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc sprawić, by zapadł głęboko w pamięć i serce.

Wesele to także ogrom przygotowań – nasze kompleksowe i spersonalizowane podejście do każdego przyjęcia oraz zaangażowany i profesjonalny Zespół, pozwolą Państwu zamienić okres przygotowań do tej wyjątkowej w życiu chwili we wspaniałą przygodę, którą będziecie w przyszłości wspominać z radością.

Nie boimy się krótkich terminów realizacji, więc zapraszamy do współpracy nawet najbardziej zabieganych i zapominalskich.

POKÓJ DLA MŁODEJ PARY 
Chyba nie ma pary, która nie marzyłaby o wyjątkowej nocy poślubnej… Dlatego gwarantujemy nowożeńcom przytulny pokój gratis na tą okoliczność. 

USŁUGI DODATKOWE NIE WLICZONE W MENU
tj. alkohole, ciasta, owoce możemy zorganizować Państwu dodatkowo, przy czym gwarantujemy ceny zakupu 

ZAŚLUBINY W PLENERZE
Piękny i romantyczny ogród, gdzie znajduje się altanka, która zachęca do tak modnego ostatnio ślubu w plenerze. 

INNE ATRAKCJE
Jeśli chcecie zaskoczyć czymś swoich bliskich możemy zorganizować foto-lustro, malowanie piaskiem, ruletkę, black jack, taniec brzucha saida, karykaturzystę , które wspaniale urozmaicą każde przyjęcie ślubne. 

FONTANNA CZEKOLADOWA
Pozwól sobie na odrobinę czekoladowej rozkoszy … Mamy do dyspozycji cztero-kaskadową fontannę czekoladową, która stanowi finezyjny dodatek do naszych przyjęć weselnych. Koszt wynajęcia razem z dodatkami i czekoladą to 700 zł 

STÓŁ WIEJSKI / STÓŁ RYBNY 

POPRAWINY
Przyjęcie się skończyło? Tak, ale nie zawsze dla wszystkich… Jeśli chcecie Państwo zorganizować poprawiny tzw. „after party” w bardziej kameralnym gronie, również dysponujemy mniejszymi salami na tego typu okoliczność

***W przypadku  organizacji przyjęcia weselnego w innym dniu tygodnia niż sobota otrzymają Państwo rabat 40zł/osobę dorosłą w ramach każdego pakietu menu

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kasia 2021-02-16 11:27:10

Ocena: 5

Przepiękne miejsce na organizację przyjęcia weselnego - dwa duże ogrody, miejsce do zaślubin w plenerze, duże parkingi. Cały obiekt ogrodzony i oddalony od drogi. Potrawy bardzo smaczne i serwowane przez uśmiechniętych kelnerów. To miejsce warte uwagi.

Tagi: Czechowice-Dziedzice, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Dworek na Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót