Zapytanie
32... telefon

Dworek Pod Lipami

Plac Pod Lipami 1, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Toszek, Czeladź

32... telefon
Wyświetleń: 15802


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 200

Dworek Pod Lipami

Dworek Pod Lipami, to miejsce, gdzie krzyżują się szlaki kulinarne nie tylko polskie ale i światowe. Panująca tu atmosfera, doskonały styl i elegancja zaspokoi najbardziej wybredne gusta.

Oferujemy Państwu szerokie menu, konkurencyjne ceny, doskonałe walory smakowe i odżywcze serwowanych potraw, wyłącznie pewnych i sprawdzonych dostawców, kompetentną, wykwalifikowaną i miłą obsługę oraz najwyższą jakość i niepowtarzalny smak naszej kuchni.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie kameralne sale bankietowe, mieszczące ok. 80 osób oraz klimatyzowaną, dużą salę przyjęć (do 200 osób) dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, które sprostają różnym oczekiwaniom i wymaganiom. Posiadamy również pokoje gościnne w bezpośrednim sąsiedztwie naszego lokalu. 

Organizujemy:

- wesela
- imprezy okolicznościowe
- spotkania biznesowe
- imprezy plenerowe
- catering 

Wesela

Wesela organizowane w naszej restauracji mają wyjątkowy charakter. Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji tak ważnego dnia w życiu każdego człowieka.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę kameralną, mieszczącą do 55 osób oraz klimatyzowaną salę balową (ilość osób zależna od ustawienia sali, od 80 do 160 osób). Dodatkowo sala balowa wyposażona jest w dużą scenę wraz z dwoma garderobami oraz stylowy balkon, mieszczący dodatkowo do 40 osób. 

Ilość miejsc zależna jest od aranżacji sali. Posiadamy również pokoje gościnne w bezpośrednim sąsiedztwe naszego lokalu.

Chętnie udzielimy wielu cennych wskazówek, dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, uwzględniając specjalne życzenia i preferencje Państwa Młodych. Uczestnikom imprez organizowanych w naszej restauracji zapewniamy miejsca parkingowe.

Restauracja w pełni przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

  

Zapraszamy do kontaktu!  

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

B Bartosz 2020-09-02 20:08:21

Ocena: 5

Mieliśmy z Żoną 2-dniowe wesele w Dworku Pod Lipami 18 i 19 lipca. Współpraca z Panią Drewniok była bardzo przyjemna i zakończyliśmy ją dwiema świetnymi, nieco różnymi imprezami. Dworek wybraliśmy jako pierwsze miejsce, które odwiedziliśmy - nie zastanawialiśmy się długo, ze względu na jasne zasady finansowe i profesjonalne (ale nie "biznesowe") podejście. ‌Na etapie organizacji i dogadywania szczegółów Pani Drewniok dzieliła się z nami doświadczeniem, komentując i ustalając wszystkie pomysły i wydarzenia w trakcie wesela, doradzając co może się sprawdzić, a co nie. Część rzeczy musiała zostać zmieniona ze względu na pandemię - zmiany te ustaliliśmy sprawnie, uwzględniając obostrzenia. I na tym etapie wiedzieliśmy, że pozostajemy przy umówionym terminie - zachęcało do tego profesjonalne podejście, więcej poświęconego czasu i niezmieniająca się mimo okoliczności cena. Firma jest stabilna na rynku. O wszystkich szczegółach musieliśmy rozmawiać praktycznie tylko raz dzięki prowadzonym na bieżąco notatkom i orientowaniu się w ustaleniach przez Panią Manager - nie byliśmy anonimowymi klientami. Dodatkowym plusem była możliwość załatwienia na wesele przez Dworek rzeczy takich jak ciasta, napoje, dodatkowe dekoracje lub tort oraz nocleg dla części gości. ‌ W trakcie samego wesela czuliśmy się komfortowo, mogliśmy nawet co nieco odpocząć 😉 Od strony organizacyjnej byliśmy (wraz z przeważającą większością gości) bardzo zadowoleni. Wystrój, praca obsługi i wszystkie ustalone szczegóły miło nas zaskakiwały. Jedzenie było świeże, świetnie przyrządzone, pyszne, w odpowiednich ilościach, więc niewiele się zmarnowało. Kelnerzy i kelnerki elastycznie dostosowywali się do przebiegu imprezy - nawet w sytuacji gdy zapomnieliśmy o ustalonej porze podania kolacji i wszystko się przeciągło, jedzenie podano gorące i bez cienia zdenerwowania lub narzekania przez obsługę. ‌ Serdecznie polecamy Dworek jako miejsce na tego typu imprezy i dziękujemy jego Ekipie za świetnie spędzony czas weselny w tym pięknym miejscu! 🙂

Tagi: Katowice, Lokale weselne, Domy weselne, Dworek na Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót