Zapytanie
665... telefon

Folkowa Dolina

Zdrojowa 47, Dębica, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Rzeszów, Ropczyce, Sędziszów Małopolski, Pilzno, Mielec, Krosno, Strzyżów, Kolbuszowa, Brzostek

665... telefon
Wyświetleń: 2731


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 60

Folkowa Dolina

Na pięciu hektarach powierzchni, wśród malowniczych, zalesionych pagórków, nieopodal centrum Dębicy położony jest niezwykły obiekt, w którym zorganizujesz huczne weselisko w ludowym klimacie.

Folkowa Dolina składa się z budynku głównego i nieco mniejszego „Domku dla Gości”, a także zewnętrznej, zadaszonej altany, gdzie w ciepłe dni przygrywa orkiestra i urządzamy parkiet taneczny. Ściany z drewnianych bali, kryte gontem dachy, charakterystyczna tradycyjna architektura - wszystko to sprawia, że w Folkowej Dolinie Goście czują się swojsko i przytulnie, a zewsząd bije kolorowa energia folkloru i muzyki.

Zielone, zachwycające naturalnym klimatem otoczenie naszego Domu Weselnego zostało zaprojektowane w przemyślany, estetyczny sposób – by cieszyć oko wszystkich przyjeżdżających do nas Gości. Regularnie strzyżone trawniki, mnóstwo pięknie utrzymanych krzewów, kwiaty, urokliwy zakątek ze stawem, elementy małej architektury ogrodowej wykonane z naturalnego drewna to idealne tło dla ślubnych sesji zdjęciowych czy krótkich spacerów podczas przyjęcia weselnego. To także wspaniałe miejsce do zabawy dla biorących udział w imprezie dzieci.

Oprócz rustykalnej sali weselnej na 200 osób Folkowa Dolina dysponuje także kilkudziesięcioma miejscami noclegowymi i pięknym Apartamentem Nowożeńców – wszystko oczywiście w folkowym klimacie.

Jeśli dodamy do tego parking na 130 aut, doświadczony zespół kucharzy i kelnerów oraz profesjonalną obsługę menedżerską – mamy miejsce, w którym uda się każde przyjęcie, ślub, chrzciny, komunia, ale także biznesowe eventy.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

a aleksandrazieba@wp.pl 2022-08-16 11:08:35

Ocena: 5

Wspaniałe miejsce na wesele i nie tylko-byliśmy gośćmi weselnymi . Obiekt przepiękny a widoki jak w Bieszczadach . Sukces gwarantowany, wspaniała zabawa. Pyszne jedzenie . Swojska chata przepyszna .Noclegi czyściutko i wygodnie. POLECAMY

Tagi: Dębica, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót