Zapytanie
(85... telefon

Folwark Nadawki

ul. Nadawki 23, Wasilków, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Supraśl, Czarna Białostocka, Jaroszówka

(85... telefon
Wyświetleń: 21366


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

145 zł / os

Liczba gości

do 200

Folwark Nadawki

Folwark Nadawki jest miejscem krzewienia regionalnej tradycji i kultury, miejscem gdzie mogą Państwo poznać staropolskie zwyczaje, a jednocześnie wypocząć z dala od cywilizacji. Tu mozna skosztować tradycyjnych podlaskich potraw czy zorganizować huczną imprezę.

Wesela i obiady weselne

Któż nie chciałby mieć wesela jak z Reymonta lub Wyspiańskiego?

W tradycyjnej, wiejskiej izbie, za stołem zastawionym swojskimi potrawami, w otoczeniu drewnianych chałup, wśród łąk, pól i lasów. To marzenie mogą Państwo spełnić tylko w Folwarku Nadawki, który jest miejscem w sam raz na tradycyjne, wiejskie weselisko!

Folwark Nadawki słynie ze znakomitej kuchni pełnej regionalnych przysmaków, fachowej i miłej obsługi i perfekcyjnej organizacji. W naszych salach możemy ugościć łącznie 200 osób podczas przyjęć zasiadanych.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnej oprawy artystycznej, zaangażowania dowolnego zespołu muzycznego oraz rozrywek dodatkowych: kuligu lub przejażdżek bryczką, inscenizacji obrzędów ludowych, pokazów folkloru i wielu innych atrakcji. Naszym gościom zapewniamy dyskretną ochronę oraz parking samochodowy.


Zobacz naszą ofertę >kliknij

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

T The Ad From M 2018-11-06 10:46:05

Ocena: 5

Jedzenie bardzo dobre i jest do dużo. Można zdecydowanie się najeść i warto wyjechać z miasta żeby skosztować tradycyjnych kartaczy. Obsługa bardzo miła. Sama restauracja jest duża i jest możliwość siedzenia nawet większą ekipą przy jednym stole. Poza samą restauracją, wkoło można poprzyglądać się ptakom nielotom (w tym dla pawia) więc jest to dodatkowa atrakcja dla dzieci. Wyjeżdżając, witają gospodarze wykonani z drewna. Można sobie pospacerować po okolicy i chociaż na chwilę uciec od zgiełku dużego miasta.

Tagi: Wasilków, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót