Wyślij zapytanie
608... telefon

Jack's Events & Banquets

Chmielna 103/104, Gdańsk, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, Sopot, Pruszcz Gdański

608... telefon
Wyświetleń: 733


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

49 zł / os

Liczba gości

do 100

Jack's Events & Banquets - Multimedialna Sala Eventowa 

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa kameralne spotkania w gronie najbliższych, wymarzone wesela, bankiety, studniówki i inne imprezy okolicznościowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby Goście mogli się cieszyć uroczystością i skupić się na przyjemnych doznaniach. Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie podejmowania decyzji dotyczących przygotowania przyjęcia. Od pierwszego spotkania służymy wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam, aby nasi Klienci mogli cieszyć się ważnym dla nich dniem, bez nadmiernego skupiania się na rzeczach przyziemnych.

Profesjonalna obsługa dba o komfort Gości, a osoba koordynująca przyjęcie ma pieczę nad całością - od ustalenia menu, dobrania pięknych dekoracji kwiatowych po ustalenie całej oprawy przyjęcia.

Wnętrze sali zostało urządzone bardzo stylowo i ekskluzywnie, tak aby sprostać najbardziej wymagającym gustom. Unikalną atrakcją sali jest mapping, który jest najnowocześniejszą formą video prezentacji. Polega na rozświetlaniu trójwymiarowych obiektów i ich elementów za pomocą  światła projektorów na ścianach sali. Jako jedyni w Trójmieście możemy zaproponować Państwu takie rozwiązania. Kolejnym niewątpliwym atutem jest lokalizacja.

Sala zlokalizowana jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku, przy ul. Chmielnej 103/104. Lokal jest klimatyzowany i pomieści ok. 100 osób (w zależności od układu stołów i krzeseł). Jest również w pełni wyposażony do prezentacji multimedialnych. W zależności od potrzeb Gości, możemy zapewnić Państwu szereg atrakcji: od pokazów barmańskich poprzez wstawienie fotobudki na czas trwania przyjęcia, po zbudowanie sceny i zaproponowanie muzyki na żywo lub odtworzonej przez Dj’a przy zapewnieniu profesjonalnego nagłośnienia. 

Zapraszamy do kontaktu!


Agnieszka Misiewicz
Event Manager
tel.: +48 601 444 749
e-mail: events@jacksbar.pl
www: www.events.jacksbar.pl
  • Okrągłe stoły
  • Miejsce zabytkowe
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdańsk, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót