Zapytanie
14... telefon

Karczma Dolina Pstrąga

Machowa 7a, Machowa, Podkarpackie,

W pobliżu: Tarnów, Dębica, Pilzno

14... telefon
Wyświetleń: 27589


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 200

Karczma Dolina Pstrąga

Dolina Pstrąga położony jest na pograniczu województw małopolskiego i podkarpackiego w miejscowości Machowa (gmina Pilzno) przy drodze krajowej nr 4, w bliskim sąsiedztwie autostrady A4. To bardzo dogodna lokalizacja dla gości podróżujących na trasie Kraków - Lwowa, ale również doskonała baza wypadowa dla turystów pragnących zwiedzić ten obszar Polski południowo-wschodniej. Bliskość Łańcuta, Rzeszowa, Tarnowa, czy Baranowa Sandomierskiego sprzyja wybraniu Hotelu Dolina Pstrąga na dłuższy pobyt.

Obiekt posiada 14 klimatyzowanych pokoi (1 czterosobowy, 2 trzyosobowe, 7 dwuosobowych, 4 jednoosobowe) z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Obok hotelu dostępny jest bezpłatny, bardzo obszerny, monitorowany parking. Recepcja czynna jest przez całą dobę, a w cenę pokoju wliczone jest urozmaicone i obfite śniadanie.

Imprezy w Karczmie

Doskonała kuchnia, dogodność lokalizacji i wielostanowiskowy parking sprawia, że Karczma Dolina Pstrąga stanowi świetne zaplecze dla wszelkich imprez i uroczystości okolicznościowych. Proponujemy organizację wesel, chrzcin, komunii, spotkań towarzyskich i rodzinnych. Karczma Dolina Pstrąga dysponuje miejscami dla 200 gości.

Zapraszamy do sprawdzenia wolnych terminów w kalendarzu Karczmy

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Machowa, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót