Zapytanie
500... telefon

Kresowa Osada

Kolejowa 16, Basznia Dolna, Podkarpackie,

W pobliżu: Przemyśl

500... telefon
Wyświetleń: 2696


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 500

Kresowa Osada

Kresowa Osada Basznia Dolna to unikalne miejsce o niezwykle szerokiej ofercie, która obejmuje ciekawe atrakcje turystyczne oraz możliwość organizacji niesamowitych wesel. Od 2013 roku w naszym obiekcie gościliśmy tysiące osób oraz urządziliśmy wiele przyjęć okolicznościowych.

Kresowa Osada jest wioską tematyczną, która naszych zwiedzających przenosi w przeszłość, a mianowicie dawne czasy Kresów Rzeczypospolitej. Miłośnicy historii, turystyki i tradycyjnej kuchni, zapoznają się u nas z wielokulturowością tego regionu, a także świetnie spędzą czas w pięknych okolicznościach przyrody. Kresowa Osada zdobyła już wiele nagród i wyróżnień, m.in. „Unijną Perłą Podkarpacia”.

Kresowa Osada położona jest na terenie o powierzchni 4 hektarów i w jej skład wchodzi kilka obiektów. Dworek ziemiański to wspaniałe miejsce na wesele, znajdują się tam 3 sale bankietowe - główna sala weselna na 160 gości, sala taneczna (oranżeria) oraz sala na górze przystosowana na przyjęcia dla 100 osób. Dworek na wesele posiada także pokoje - 12 miejsc noclegowych. Kolejne 8 miejsc noclegowych znajduje się w pobliskiej „Pastorówce”.

Na terenie Kresowej Osady mieści się także obiekt kongresowo-bankietowy, w którym organizujemy przyjęcia i eventy dla nawet 500 osób. Zapewniamy profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie i dekoracje, dzięki czemu Wasze wesele nabierze rewelacyjnego klimatu.

Urządzicie u nas także niezwykłe wesele w stodole. Kresowa Osada w Baszni Dolnej proponuje różnorodne wnętrza, w których możliwa jest organizacja wesela w każdym stylu - glamour, boho, rustykalnym, czy nawet sarmackim. Na naszym urokliwym terenie przygotujemy również romantyczny ślub w plenerze. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, przyjęcia w naszym obiekcie spełniają marzenia nowożeńców, którzy wraz z gośćmi przeżywają niezapomniane chwile.

Kuchnia w Kresowej Osadzie jest wyśmienita, w karczmie wiejskiej serwujemy posiłki nawiązujące do tradycyjnego jadła. Menu weselne indywidualnie dostosujemy do Waszych oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu! Szeroka oferta, profesjonalna obsługa, a także wiele dodatkowych atrakcji sprawia, że Kresowa Osada to wyjątkowe miejsce na wesele w województwie podkarpackim!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Basznia Dolna, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze

Powrót