Zapytanie
504... telefon

Lawendowy Zakątek

Zagruszany 80, Zabłudów, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Łomża, Supraśl, Hajnówka, Hajnówka, Zambrów, Łapy, Bielsk Podlaski, Wasilków, Białowieża, Tykocin, Sokoły, Knyszyn

504... telefon
Wyświetleń: 1068


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 240

Lawendowy Zakątek

Lawendowy Zakątek w Zagruszanach to miejsce, które na długo pozostaje w sercach wszystkich par młodych, organizujących tutaj swoje wymarzone wesele. Jest to sala weselna położona niedaleko Białegostoku, w niezwykle malowniczym miejscu, otoczonym zielonymi łąkami i mnóstwem drzew.

Posiadamy dwie sale bankietowe: główną na 240 osób oraz kameralną na około 50 osób, a także szklaną oranżerię na 70 osób. Organizujemy także śluby plenerowe w altanie ozdobionej białymi kwiatami i tkaninami. Lawendowy zakątek to odpowiedni obiekt weselny dla wszystkich, dla których ważna jest elegancja i dobry smak w aranżacji wnętrz. Piękne, modne krzesła, niezwykle gustowna zastawa oraz estetyczne dodatki z pewnością zostaną dostrzeżone nawet przez najbardziej wymagających gości.

Sala główna, w delikatnych i stonowanych barwach jest świetnym tłem dla dowolnej kolorystyki, którą wybiorą państwo młodzi. Sufity zdobią piękne kryształowe żyrandole. Klienci mają do wyboru stoły okrągłe lub prostokątne. Mała sala kameralna świetnie sprawdzi się do organizacji obiadu weselnego lub innych przyjęć rodzinnych. W białej oranżerii z przeszklonymi ścianami zorganizujecie wymarzone wesele, będące znakomitym kompromisem między przyjęciem w sali i w plenerze.

Menu weselne w Lawendowym Zakątku to połączenie tradycyjnej kuchni regionalnej z nowoczesną interpretacją najbardziej znanych receptur. Wykwintne mięsiwa, samodzielnie przygotowywane wędliny wędzone dymem kartacze, pierogi z okrasą, rosół z pielmieni i inne, popisowe dania, na pewno przypadną do gustu Waszym najbliższym.

Lawendowy Zakątek prowadzony jest przez dwie kobiety o ogromnej pasji do organizacji przyjęć okolicznościowych, a w szczególności wesel. Nieustannie dbamy o zadowolenie gości i każdy szczegół realizacji. Ciągły rozwój obiektu, bycie na bieżąco z nowinkami ślubnymi i dbanie o najwyższy standard obsługi to nasza misja. Pozwól nam spełnić Twoje marzenia o idealnym weselu!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zabłudów, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót