Zapytanie
698... telefon

Made in Napoli by Siervo

Wrocławska 38, Międzybórz, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Kalisz, Oleśnica, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Kluczbork, Namysłów, Syców, Twardogóra

698... telefon
Wyświetleń: 2014


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 40 do 120

Made in Napoli by Siervo

Made in Napoli by Siervo, Międzybórz to elegancka, kameralna sala weselna i hotel położony w województwie dolnośląskim, zaledwie pół godziny drogi od pobliskiej Gostyni. Dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej, owoców morza i smakowitych włoskich past, wybór tego lokalu na wesele będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wybór sali weselnej jest jednym z pierwszych i najważniejszych punktów na mapie przygotowań do wesela.

Tego najważniejszego dnia, pary młode chcą mieć pewność, że uroczystość weselna przebiegnie bez żadnych zakłóceń, a goście weselni będą się czuć komfortowo. Oferta Made in Napoli by Siervo to nie tylko wykwintne i smaczne menu weselne, lecz także profesjonalna i życzliwa obsługa, która dokłada wszelkich starań, by dzień Waszego wesela na długie lata pozostał w Waszej pamięci.

Made in Napoli by Siervo posiada kameralną salę weselną, zdolną pomieścić 120 osób. Istnieje również możliwość zorganizowania uroczystego obiadu w sali restauracyjnej, w której zmieści się 40 gości. Z pewnością zainteresuje to zwolenników uroczystości weselnych w mniejszym gronie.

Oprócz eleganckiej, nowoczesnej sali weselnej do użytku uczestników wesela pozostaje również hotel zapewniający miejsca noclegowe dla 22 osób. Cały obiekt jest w pełni klimatyzowany, a do użytku uczestników imprezy weselnej oddany jest wygodny i przestronny parking.

Lokal organizuje również inne imprezy okolicznościowe, takie jak: chrzciny, komunie, a nawet bale sylwestrowe.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Międzybórz, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót