Wyślij zapytanie
661... telefon

Mexicana

ul. Leśna 1, Chlewiska, Mazowieckie,

W pobliżu: Radom, Opoczno, Skarżysko-Kamienna, Radoszyce, Skaryszew

661... telefon
Wyświetleń: 906


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Mexicana

Ośrodek istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat. Z upływem lat zmieniało się w nim niemal wszystko: właściciele, lokal, otoczenie, okolica oraz wymagania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w 2006 roku przeprowadziliśmy generalny remont i rozszerzyliśmy przebudowę.

Wnętrze wykonane jest w nowoczesnym, aczkolwiek eleganckim stylu z kryształowymi żyrandolami, jasnym oświetleniem oraz niezwykle ciepłym klimatem.

Elementami przeważającymi są stare złoto i czerwień, co przekłada się na ciepłą atmosferę. Jest również taras widokowy z widokiem na zalew. Oprócz wyjątkowego wnętrza na uwagę zasługuje przepiękny krajobraz otaczający lokal, gdyż dookoła znajdziemy domki letniskowe, piękne drzewa, zieleń i lazurowa woda. Całość dopełnia altana oraz kamienny grill. Co ważniejsze lokal usytuowany jest w ustronnym miejscu z dala od trasy, co sprawia, że można tutaj wyciszyć się, odpocząć i skorzystać ze sprzyjającego klimatu. Zamykając oczy poczuć można zapach lasu, świeże powietrze, delikatny powiew wiatru i usłyszeć kojący szum wody.

Dzięki pięknemu plenerowi, przestrzeni i niezwykłej atmosferze istnieje możliwość zorganizowania ślubu cywilnego na powietrzu w otoczeniu zieleni i wody.

Dookoła zalewu prowadzi ścieżka spacerowa. Dla osób lubiących relaks przy muzyce do dyspozycji mamy scenę koncertową, a w sezonie letnim bary i ogródek, gdzie można posmakować czegoś dobrego i wypić zimne piwko.

Posiadamy parkingi przy obiekcie, na wjeździe na teren ośrodka oraz przy domkach letniskowych.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chlewiska, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze

Powrót