Zapytanie
502... telefon

Pałac Ślubów Domino

Komorniki 18, Działdowo, Warmińsko-Mazurskie,

502... telefon
Wyświetleń: 1735


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Pałac Ślubów Domino

Pałac Ślubów DOMINO położony jest w pięknym i malowniczym miejscu, nad oczkiem wodnym wśród bogatej i różnorodnej przyrody. Dogodna lokalizacja oraz zaciszne otoczenie nastrajają pozytywnie oraz sprzyjają organizacji kameralnych przyjęć, jak i hucznych wesel.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Goście, których obsługiwaliśmy wracają do nas niejednokrotnie. Po raz kolejny powierzają nam organizację istotnych w ich życiu wydarzeń, takich jak: chrzciny, komunie, imieniny. Organizujemy również imprezy integracyjne, spotkania firmowe, studniówki.

Zapewniamy pełną obsługę kucharską i kelnerską. Oferta menu w naszym lokalu jest bardzo bogata, zróżnicowana i może być dostosowana do indywidualnych gustów klienta.

Do dyspozycji naszych klientów posiadamy dwie klimatyzowane sale weselne: Sala Kryształowa przeznaczona dla około 100 osób oraz Sala Perłowa zapewniająca swobodną zabawę nawet 200 osobom. Obie sale są funkcjonalnie niezależne.

Pałac Ślubów Domino posiada także własny agregat prądotwórczy, dzięki czemu nawet niekorzystne warunki zewnętrzne nie będą w stanie pokrzyżować nam planów. Dla przyjezdnych gości oferujemy również 2, 3 i 4 osobowe pokoje gościnne.

Serdecznie zapraszamy!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kamil 2019-07-28 18:22:28

Ocena: 5

Nasze wesele w Pałacu Ślubów DOMINO odbyło się 27 kwietnia 2019 roku. Zacznę od kwestii formalnych i przygotowań. Właściciele już od początku wykazywali profesjonalizm, widać, że ich doświadczenie w przeprowadzaniu imprez jest wieloletnie i rozbudowane. Nie było żadnych problemów przy podpisywaniu umowy oraz jej realizacji po stronie organizatorów. Przygotowania do naszego wesela trwały już od jesieni 2017 roku. Ilekroć potrzebowaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, właściciele sali chętnie nam pomagali. Obiekt jest nowoczesny, zachowany w bardzo dobrej kondycji. Posiada dwie sale. Nasze wesele organizowane było na sali dużej. Początkowo w kolorystyce sali dominowała szarość. Na około miesiąc przed naszym weselem sala została przemalowana na kolor złoty, co wymusiło na nas lekką zmianę koncepcji wystroju, jednak ostatecznie efekt był znacznie lepszy, niż jaki dałoby się uzyskać przy starej kolorystyce sali. Nie mniej jednak, byliśmy zaskoczeni taką "niespodzianką". Zdecydowany plus to umożliwienie przez właścicieli sali zastosowania własnych dekoracji, np. stołów. Nad stołem młodych znajduje się także ramka, w której można umieścić ozdobę, np. motto młodych. Sala posiada oświetlenie LED, którego kolory można zmieniać. Sala jest klimatyzowana. Właściciele umożliwili przechowanie większych ilości napoju i alkoholu w znajdujących się w obiekcie pomieszczeniach. Pokoje zasługują na plus, są czyste i wygodne. Do pokoi można dostać się oddzielnym wejściem, które prowadzi też do sali małej. Przy budynku znajdują się parkingi na dużą ilość samochodów oraz plac zabaw. Okolica jest bardzo urocza i spokojna. Jeśli chodzi o dzień zabawy oraz poprawiny, obsługa sali stanęła na wysokości zadania, to osoby przyjemne i służące pomocą. Jedzenia było, delikatnie mówiąc, pod dostatkiem. Każde danie smakowało wyśmienicie, co potwierdzili goście. Obsługa sprawnie dostarczała na stoły kolejne ciepłe posiłki oraz wymieniała zastawę na czystą. Zdecydowaliśmy się na tort weselny, który zapewniała sala. Nie żałujemy tego wyboru, "słodki drapacz chmur" był znakomity. Można z całą pewnością powiedzieć, że wybór tej sali przyczynił się w znacznym stopniu do uświetnienia tak ważnego dla nas dnia. Połączenie: Pałac Ślubów DOMINO + Zespół TIMM 2 z Olsztyna + Fotograf i kamerzysta MatStudio z Iławy - gwarancja jednej z najlepszych imprez wszechczasów, wszak nasze wesele uważamy za NAJLEPSZE, na jakim kiedykolwiek byliśmy i mimo całego stresu, towarzyszącego nam tego dnia, udało nam się wybawić, jak nigdy w życiu. :)

Tagi: Działdowo, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót