Zapytanie
728... telefon

Park Leśny Rogów

Leśna 14g, Rogów, Śląskie,

W pobliżu: Rybnik, Wodzisław, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój

728... telefon
Wyświetleń: 3690


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł / os

Liczba gości

od 10 do 360

Park Leśny Rogów

Zajmujemy się organizacją wesel oraz innych ważnych dla naszych Gości wydarzeń. Dysponujemy dwoma salami, większą – „Bankietową” oraz mniejszą – „Myśliwską”. Gwarantujemy, że przyjęcie u nas zorganizowane będzie niezapomniane. Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia od 10 do 360 os.

Oferujemy wynajem pokoi z prywatną łazienką, dostępem do Internetu, telewizją oraz lodówką. Nasi Goście mogą skorzystać z szerokiej oferty śniadaniowej. Wizyta w Parku leśnym to czas spędzony w pięknym, spokojnym miejscu, otoczonym zielenią. Gwarantujemy, że pobyt tutaj pozwoli Państwu wypocząć, a pomoże w tym nasz personel, który zapewni profesjonalną obsługę i komfortowe warunki. „Park Leśny” w Rogowie położony jest w malowniczej gminie Gorzyce. Od niedawna jesteśmy częścią Klubu Jeździeckiego Mary Horse Land.

To miejsce wręcz doskonałe do organizowania zarówno wystawnych, jak i kameralnych przyjęć okolicznościowych. Jest to także idealne miejsce do spędzenia czasu z rodziną. Piękna okolica zachęca do długich spacerów i przebywania na łonie natury. Dzieci mogą wyszaleć się na placu zabaw. W „Parku Leśnym” można także pojeździć konno, a później udać się na pyszny posiłek do naszej restauracji.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rogów, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót