Zapytanie
13... telefon

Restauracja Afrodyta Przysieki

Przysieki 444, Jasło, Podkarpackie,

13... telefon
Wyświetleń: 1070


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 150

Restauracja Afrodyta

Restauracja Afrodyta jest doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju przyjęć i uroczystości. Wnętrza sprawią, że wszelkie wydarzenia jak: spotkania biznesowe, śniadania, lunch, spędzenie czasu przy wspólnym posiłku z bliskimi, czy nastrojowe spotkanie we dwoje podniosą wyjątkowość danej chwili.

Restauracja w całości klimatyzowana, posiada salę bankietową na parterze z wydzieloną przestrzenią do tańca w której możemy przyjąć ok. 150 osób. Do Państwa dyspozycji jest także sala barowo-kawiamiana na piętrze na ok. 90 osób z możliwością podzielenia na dwie mniejsze, które można zarezerwować na wyłączność.

W okresie letnim dysponujemy przestronnym tarasem. Organizujemy kameralne przyjęcia, bankiety oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie, przywiązujemy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Wszystkie dania przyrządzamy ze świeżych, naturalnych składników od sprawdzonych, regionalnych dostawców.

Na terenie restauracji dostępny jest darmowy Internet bezprzewodowy. Dodatkowym atutem jest duży i przestronny parking.

Ślub jest najważniejszą i najbardziej podniosłą chwilą, a także najpiękniejszym dniem w życiu. To wspomnienie, które na zawsze pozostaje w pamięci. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu zrealizować marzenia, które związane są z tym wydarzeniem.

Będziemy zaszczyceni jeżeli zdecydujecie się Państwo ten najpiękniejszy dzień w życiu spędzić właśnie w naszej restauracji. Oferujemy wam Drodzy Goście sale weselną nieopodal Jasła oraz miłe wspomnienia z naszego tarasu, gdzie strumień przygrywa rosnącym kwiatom i gdzie przy szumie fontanny będziecie mogli powitać gości pierwszym toastem.

Piękne chwile wymagają pięknej oprawy: ślub, komunia ukochanego dziecka czy też ważny jubileusz to wydarzenia które zapadają w pamięć na całe nasze życie. Zrób wszystko aby te chwile były warte Twoich marzeń i zdaj się na nasze doświadczenie, które obfituje w wyśmienite potrawy oraz zapiera dech w piersi swym wystrojem! Z dumą zapraszamy Państwa do restauracji Afrodyta. Spełnij swoje marzenia, są na wyciągniecie ręki!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jasło, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót