Zapytanie
662... telefon

Retyrada

Rudna Mała 165a, Głogów Małopolski, Podkarpackie,

W pobliżu: Rzeszów, Dębica, Sędziszów Małopolski, Kolbuszowa

662... telefon
Wyświetleń: 8778


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 250

Retyrada

Retyrada Rudna Mała to XVIII-wieczna rezydencja Lubomirskich ,składająca się z pałacyku i parku, wzorowana na ogrodach włoskich. Swoją wdzięczną nazwę zyskała dzięki żonie Jana Kazimierza Lubomirskiego – księżnej Urszuli. Dziś pary młode oraz ich goście mają przywilej korzystać z imponujących wnętrz, wspaniałego ogrodu otulającego obiekt oraz przepięknych widoków na okolicę. To absolutnie najbardziej wyjątkowe miejsce na ślub w okolicy Rzeszowa.

Oferujemy 4 sale weselne w stylu królewskim:

Sala Główna - idealna na duże przyjęcie weselne do 100
Sala Jana Kazimierza - przygotowana na wesele do 60 gości,
Sala Lustrzana - 28 osób 
Sala VIP - 16 osób

Jest możliwość dostawienie namiotu (60 -80 osób) 

Organizujemy Wesela tradycyjne ,jako że i Wesela w plenerze


Zadbamy o odpowiednią oprawę gastronomiczną i kompleksową obsługę kelnerską. Dania przygotowywane są przez wybitnych kucharzy, którzy dbają o najwyższą jakość produktów w Rezydencja Lubomirskich Retyrada. Menu weselne przygotowywane jest indywidualnie po wcześniejszej konsultacji z parą młodą.

Goście weselni mogą zrelaksować się w klimatycznych altankach. Tam, przy szumie wody z fontanny, śpiewie ptaków i otaczającej przyrodzie, można rozkoszować się smakiem serwowanych potraw, świeżo parzonej kawy oraz drinków, które przyrządzają utalentowani barmani. Nie zabraknie też przysmaków dla najmłodszych gości. Na dzieci czeka plac zabaw , i karmienie ryb chlebem .

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, gdzie urządzić wesele na Podkarpaciu, koniecznie zajrzyjcie do  Rezydencji Lubomirskich Retyrada.

Zapraszamy do kontaktu

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2020-09-29 12:39:42

Ocena: 5

Perfekcyjnie przygotowane przyjęcie weselne. Oryginalne miejsce z urokliwym parkiem. Katering na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam to miejsce.

Tagi: Głogów Małopolski, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele w Pałacu, na Zamku, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Wesele w Namiocie, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót