Zapytanie
Paw... telefon

Sala Balowa Splendor

Korczaka 14, Bielawa, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Dzierżoniów, Świdnica, Wałbrzych, Nowa Ruda, Głuszyca, Płocko, Ząbkowice

Paw... telefon
Wyświetleń: 51205


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

od 2 do 200

Sala Balowa Splendor

Sala Balowa Splendor to przestronne, oraz eleganckie miejsce, gdzie może wspaniale bawić się nawet 200 osób. Wystrój wnętrza łączy ze sobą piękno ciemnego drewna i eleganckich detali z nowoczesną technologią.

Niepowtarzalny klimat tworzy odrestaurowany wysoki strop o wysokości dziewięciu metrów, dzięki któremu sala charakteryzuje się idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką. Parkiet wykonany został z dębowego drewna i osadzony na elastycznych legarach. Ta unikalna konstrukcja tworzy niesamowity komfort. Niezwykłego uroku i nastroju dodają również wyjątkowo udekorowane stoły, na których zawsze pachną świeże kwiaty. Sala posiada także podwyższoną scenę, idealne miejsce dla zespołu artystycznego.

Największym atutem Sali Balowej Splendor jest oprawa świetlna, stworzona przez znaną firmę Groda. Dzięki niej możliwe jest kreowanie wyjątkowych choreografii świetlnych, podkreślających niezwykłość tego miejsca. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala umiejętnie stworzyć perfekcyjne widowisko, które na długo pozostaje w pamięci. Do dyspozycji gości oprócz iluminacji świetlnych pozostaje również profesjonalny liniowy zestaw nagłaśniający firmy Denon o mocy 2000W oraz ekrany pozwalające na wyświetlanie między innymi prezentacji zdjęć czy też teledysków. Umożliwia to więc naszym gościom tworzenie oprawy według własnych koncepcji.

Naszą silną pozycję zawdzięczamy wybornej kuchni. Zespół kucharzy i kelnerów zadba o to, żeby goście mogli skosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej, które rozpieszczą swoim smakiem. Oferujemy trzy bogate warianty menu uzależnione od potrzeb Naszych Gości.

Dla Nowożeńców przygotowany jest również luksusowy apartament oraz salon. Dla pozostałych gości możliwe jest zapewnienie noclegu na preferencyjnych warunkach dzięki współpracy z pobliskim hotelem.

Splendor to symbol tego, co najlepsze!

Zadbamy o to, by wszyscy bawili się tu wspaniale ponieważ każdy z Państwa jest dla Nas wyjątkowym gościem. Wysoko położona scena oraz dobra akustyka umożliwia również organizacje przedstawień, koncertów, występów artystycznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Piotr 2017-09-13 15:23:25

Ocena: 5

Mieliśmy wesele w Splendorze. Bardzo dobre jedzenie, sprawna obsługa i dużo miejsca na parkiecie. Co jest szczególnie ważne, przy organizacji manager wykazał się bardzo dużą elastycznością co do menu i układu stołów.

Z Zosia 2015-02-15 19:30:37

Ocena: 5

Wesele na 5!

Tagi: Bielawa, Lokale weselne, Domy weselne, Obiady Weselne

Powrót