Zapytanie
784... telefon

Sala Bankietowa Impresja Jordanów

ul. Batalionów Chłopskich 58, Jordanów, Małopolskie,

W pobliżu: Mszana Dolna, Myślenice, Rabka-Zdrój, Kasina Wielka, Spytkowice

784... telefon
Wyświetleń: 6270


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 300

Sala Bankietowa Impresja Jordanów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcemy przedstawić Państwu nowo powstały obiekt na mapie Jordanowa, Salę Bankietową „Impresja” . Celem naszej firmy jest "złapanie ulotnych chwil" takich jak chrzciny, komunie, wesela i zorganizowanie ich w taki sposób aby w pamięci Państwa i Państwa gości były to najpiękniejsze obrazy Waszego życia.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie nasza ofertą. Mamy nadzieje że po konsultacji z naszym menadżerem podejmą Państwo decyzje o współpracy z nami i będziemy mieli okazję zorganizować najważniejszy dzień w Waszym życiu.

Chcemy podkreślić że w trosce oraz poszanowanie Państwa czasu wiele spraw organizacyjnych nie tylko doradzamy jak załatwić, ale również je realizujemy.

Nasza sala bankietowa od samego początku była projektowana z myślą o organizacji bankietów i wesel. Dlatego oprócz eleganckiego i nowoczesnego wystroju, zastawy i doświadczonego personelu docenią Państwo komfort i praktyczność naszego lokalu.

Mamy na myśli tutaj: dwie oddzielne sale z możliwością doboru oświetlenia pod kolor dekoracji, wysokiej jakości klimatyzacje i wentylacje budynku, dużą chłodnie do dyspozycji Państwa (ciasto dla gości, alkohol), pokoje o wysokim standardzie z zapleczem sanitarnym, monitorowanym parkingiem

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Jordanów, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele

Powrót