Zapytanie
883... telefon

Sala Bankietowa Kamelka

Galileusza 1A, Głogów, Dolnośląskie,

W pobliżu: Nowa Sól, Polkowice, Przemków, Wschowa, Góra, Rudna, Bytom Odrzański

883... telefon
Wyświetleń: 665


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 18 do 70

Sala Bankietowa Kamelka

Sala bankietowa Kamelka jest idealnym miejscem na organizowanie imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych czy szkoleń. Wyśmienite jedzenie, klimatyczne wnętrze i profesjonalna obsługa tworzą doskonałą całość i gwarantują satysfakcję nawet najbardziej wymagających gości.

Do państwa dyspozycji są trzy odrębne sale o łącznej powierzchni około 100 mkw. Każda z nich jest w stanie pomieścić kolejno 35,22 oraz 18 gości. Istnieje również możliwość zorganizowania imprezy na około 70 osób z podzieleniem stref na gastronomiczną oraz taneczną. Do państwa dyspozycji są również dwa odrębne tarasy.

Ofertę przygotowujemy indywidualnie, po wysłuchaniu potrzeb Pary Młodej. Oferujemy trzy klimatyzowane sale - dwie konsumpcyjne i jedną taneczną, każda z osobno dostępną toaletą oraz wyjściem na taras.

W ramach oferty weselnej zapewniamy przygotowanie i dekorację sali, uroczyste powitanie Pary Młodej solą i chlebem, jadłospis weselny składający się co najmniej trzech ciepłych dań oraz przystawek na zimno, szeroką gamę ciast oraz owoców, napoje bezalkoholowe bez limitu, stolik kawowy z dostępem bez ograniczeń, zamówienie i podanie tortu weselnego oraz profesjonalną obsługę do białego rana.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Głogów, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót