Zapytanie
512... telefon

Sala Bankietowa Venezia

ul. Polna 1, Łęczyca, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Nowa Wieś, Zgierz, Kutno

512... telefon
Wyświetleń: 5776


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 200

Sala Bankietowa Venezia 

Sala położona jest na przedmieściach Łęczycy wzdłuż drogi krajowej nr 1 i drogi powiatowej wiodącej w kierunku Aleksandrowa Łódzkiego.

Organizujemy dla Państwa imprezy okolicznościowe tj. wesela, komunie, chrzty, studniówki, 18-stki, imieniny, rocznice itp. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa każdą uroczystość i stworzyć atmosferę, która pozwoli Państwu w sposób niebywały przeżyć te ważne wydarzenia w Państwa życiu.

Wykonujemy cateringi dla osób prywatnych i firm. Udostępniamy salę na organizacje konferencji, szkoleń, prezentacji oraz imprez integracyjnych. Jesteśmy w stanie zorganizować sprzęt audiowizualny dla Państwa potrzeb.

O sali i nie tylko...

Wnętrze sali mieści maxymalnie 200osób, sala jest klimatyzowana, przygotowana akustycznie , posiada scenę dla zespołu, wyodrębnione miejsce dla palaczy, szatnię, taras oraz zaplecze kuchenne, które jest profesjonalnie wyposażone, co pozwala na przygotowanie potraw i zaspokojenie Państwa oczekiwań i najbardziej wymyślnych zachcianek. Serwujemy kuchnię staropolską , możecie Państwo zamówić potrawy dla jaroszy.

Posiadamy 18 standardowych miejsc hotelowych. Posiadłość na której znajduje się Sala Bankietowa otoczona ogrodem i parkingiem jest ogrodzona. Zapewniamy Państwu bezpieczeństwo i swobodę podczas uroczystości. 

Zapraszamy!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łęczyca, Lokale weselne, Domy weselne

Powrót