Sala Bankietowa Lawendowe Wzgórze
Bankietowa sala, w magicznym rustykalnym stylu położona jest 15km od Torunia, 30km od Bydgoszczy, 7km od Chełmży, w cichym i ustronnym miejscu. Przewidziana jest na maksymalnie 80 osób. Sala przystosowana jest zarówno do oficjalnych uroczystości typu wesela, chrzciny, komunie… jak również do imprez plenerowych. Jedyna w swoim rodzaju na jedyną magiczną, niepowtarzalna imprezę z klimatem którego nie zapomnisz. Poczuj się jak w bajce na Lawendowym Wzgórzu!
Oferujemy:
Istnieje możliwość wynajęcia samej sali lub zlecenia pełnej organizacji uroczystości wraz z usługą gastronomiczną, oprawą muzyczną, wystrojem sali oraz dowozem gości. Dodatkowo oferujemy miejsca noclegowe w klimatycznym domu obok sali.
Zapraszamy do kontaktu!
Ocena: 5
Świetne miejsce na organizację zarówno mniejszych uroczystości rodzinnych, jak i wesel. 50 osób to optymalna liczba, która może bawić się na Lawendowym Wzgórzu bez ścisku. Współpraca z p. Kasią to sama przyjemność - poradzi, pomoże, wesprze, przy jednoczesnym zostawieniu przestrzeni na samodzielne decyzje i wdrażanie własnych pomysłów. Mogliśmy na nią liczyć na każdy etapie przygotowań. Ceny bardzo przystępne, a największą wartość dodaną stanowi piękna okolica - zdjęcia na tle ogrodu (który prezentuje się o wiele lepiej niż wszystkie ścianki weselne świata), są cudowną, niepowtarzalną pamiątką.
Ocena: 5
Świetne, nieszablonowe miejsce z odrobiną magii, coś innego niż brzydkie stelażowe sale. Sama obsługa i jedzenie naprawdę świetne. Serdecznie polecam :)
Ocena: 5
NAjlepsze miejsce na Świecie! Całkowicie sielankowo! Zapomniałam o zmartwieniach i świetnie się bawiłam. Pani Kasia- przeurocza osoba! POLECAM!!!
Tagi: Wymysłowo, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Tanie Wesele, Wesele w Namiocie, Boho Wesele, Obiady Weselne