Zapytanie
517... telefon

Sala Perłowa

Lipowa 9, Rybno, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Wejherowo, Lębork, Gniewino, Nadole, Jastrzębia Góra

517... telefon
Wyświetleń: 7357


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 40 do 120

Sala Perłowa

Dzień ślubu i wesela jest koronacją miłości dwojga ludzi, którzy długo się szukali, by w obliczu Boga związać się na zawsze.

Każdy chce, aby dzień ten przebiegał bez zakłóceń, zgodnie z planem, w miłej atmosferze przy szampańskiej zabawie.

Nasze 19 - letnie doświadczenie w obsłudze uroczystości pozwala nam przełożyć Państwa marzenia w rzeczywistość. Do każdego wesela podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie uroczystości traktujemy jak najważniejsze na świecie. Wasi goście poczują się dowartościowani, ponieważ wyznajemy zasadę: obsługuj tak, jakbyś sam chciał być obsłużony.

Wybierając Salę Perłową w Rybnie nie kupujecie Państwo usługi, dostajecie spokój, a przede wszystkim wesele swoich marzeń.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zosia 2022-08-01 12:39:27

Ocena: 5

Bardzo ładnie urzadzony lokal, otoczony klimatycznym ogrodem. Świetnie przygotowali imprezę weselną mojej córce. Eleganckie nakrycia, pyszne potrawy. Obsługa kelnerska na medal. Duża przestronna i ładnie udekorowana sala bankietowa. Miejsce godne polecenia.

A Agnieszka 2022-05-04 08:29:03

Ocena: 5

Zdecydowaliśmy się na tą salę przy organizacji wesela. To był strzał w dziesiątkę. Bardzo miły pan menadżer pomagał nam przy organizacji imprezy, zadbał by wszystko był tak jak ustaliliśmy. Elegancko przygotowali salę bankietową. Serwowali pyszne jedzenie (mają duży wybór dan w menu). Goście świetnie sie bawili. Jesteśmy bardzo zadowoleni z imprezy. Dziękujemy.

J Justyna 2022-03-03 10:03:41

Ocena: 5

Bardzo ładne miejsce. Pięknie przygotowali wesele mojej siostrze. Sala elegancka przestronna i ładnie urządzona. Świetna obsługa i pierwszorzędne jedzenie. Można się tam spokojne fajnie bawić.

P Paulina 2021-12-02 12:54:44

Ocena: 5

Bawiłam tan na super weselu. Bardzo podoba mi się ta sala. Jest ładnie urządzona, przestronna i klimatyczna. Świetna obsługa. Impreza perfekcyjnie przygotowana. Obsługa na medal. Serwowała pyszne potrawy. Muzyka bardzo fajna zachęcająca do tańca. Po prostu super impreza.

Tagi: Rybno, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót