Zapytanie
34... telefon

Sala Weselna Amorek

ul. Bohaterów Katynia 116, Częstochowa, Śląskie,

W pobliżu: Zawiercie, Kłobuck, Siewierz, Kluczbork, Lubliniec, Myszków, Radomsko, Koniecpol, Żarki, Blachownia, Krzepice, Kamyk, Rędziny, Rudniki, Nieznanice, Mstów, Kłomnice

34... telefon
Wyświetleń: 10442


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 130

Sala Weselna Amorek

Funkcjonujemy na rynku Częstochowskim już od 1998r. ciesząc się zaufaniem bardzo wielu klientów. Świadczą o tym ustne i pisemne wyrazy uznania i rekomendacje, a także liczne grono stałych klientów.

Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami konsumpcyjnymi, patio oraz dużym parkingiem o obiegu zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym. Otoczenie lokalu stanowi wspaniały aranż do pięknych sesji fotograficznych na łonie natury.

Posiadamy bardzo szerokie propozycje własnej kuchni, począwszy od wspaniałych staropolskich tradycyjnych potraw, wiejskich stołów, dań z własnej wędzarni i grila, aż po kuchnie wszystkich krajów świata. Ustalamy również indywidualne menu dla osób będących wegetarianami. Każda nawet najdrobniejsza przystawka wychodząca na stół Państwa przyjęcia stanie się małym dziełem sztuki, udekorowana owocami i warzywami przez osobę zajmującą się w naszej firmie carvingiem,tworząc raj nie tylko dla podniebienia, ale i oka. Możemy zapewnić również fachową obsługę barmana, który wyczaruje i poda wspaniałe drinki i aperitify.

Poza sezonem, czyli w okresie od listopada do kwietnia
oferujemy 10% rabatu na wszystkie przyjęcia okolicznościowe!

Wedle Państwa życzeń udekorujemy stoły florystycznie, dobierając również klimatyczne i stylowe oświetlenie, oraz odpowiednią kolorystykę zależnie od rodzaju imprezy. W swojej ofercie posiadamy również animacje dla dzieci, którymi podczas trwania przyjęcia zajmie się kompetentna osoba, zapieniając dobra zabawę, co stanowi duże udogodnienie dla rodziców.

Dysponujemy również pokojami gościnnymi, a jeden z nich pozostaje do dyspozycji Państwa podczas trwania przyjęcia jako jeden z naszych gratisów. Jeśli złożą Państwo zapotrzebowanie zajmiemy się wszystkim łącznie z doborem stroju, wizażu, samochodu, bądź dorożki, oprawy muzycznej, oraz artystycznej w miejscu ślubu, a także transportem gości.

Współpracujący z naszą firmą fachowcy z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Maria 2021-06-27 19:13:07

Ocena: 5

Przepyszne jedzenie, bardzo duże porcje, piękne otoczenie ogrodu. Atmosfera cudowna, obsługa na najwyższym poziomie.

A Alicja 2020-11-13 10:41:08

Ocena: 5

Polecam tą sale . Jedzenie świetnie, obsługa, i wystrój.

A Alicja 2020-11-13 10:41:07

Ocena: 5

Polecam tą sale . Jedzenie świetnie, obsługa, i wystrój.

Tagi: Częstochowa, Lokale weselne, Domy weselne, Tanie Wesele, Obiady Weselne

Powrót