Zapytanie
500... telefon

Sala Weselna Romeo i Julia

Al. Słoneczna 7, Iwonicz-Zdrój, Podkarpackie,

W pobliżu: Jasło, Krosno, Sanok, Ustrzyki Dolne, Lesko, Brzozów, Solina, Zagórz, Dukla, Polańczyk, Komańcza

500... telefon
Wyświetleń: 1157


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 80 do 190

Sala Weselna Romeo i Julia

Sala weselna Romeo i Julia to dwie nowe sale całkowicie odnowione w Kwietniu 2020r które znajduje się przy Al. Słonecznej 7 w malowniczej miejscowości Iwonicz Zdrój. Obiekt został wybudowany w 2008 roku na podstawie nowoczesnego projektu który idealnie wpasował się w otoczenie krajobrazu gminy Iwonicz Zdrój. Nasz obiekt posiada 2 sale weselne, jedna do 80 osób a druga do 190 osób a dodatkowo dla nowożeńców oferujemy apartament w ramach pobytu weselnego. Iwonicz Zdrój to idealne miejsce na organizację wesela, otoczenie gór oraz uroki tej miejscowości to najlepsze atuty naszej sali weselnej.

Nasze sale weselne to świetne miejsce na uroczystość, komunii, chrzcin, osiemnastki, spotkania rodzinne, oraz organizację spotkania biznesowego. Nasza Sala weselna Julia do 80 osób posiada wyjście na taras poziom 1, a druga nasza sala weselna Romeo mieści aż do 190 osób i posiada wyjście na taras poziom zero oraz na teren parkingu przy którym słychać płynący i szeleszczący strumyk. Sala weselna Romeo i Julia jest 12km od miasta Krosno, 22km od miasta Sanok, 25km od miasta Jasło, 50km od miasta Rzeszów. Zapraszamy do organizacji u nas wesela również z noclegiem jak również innych imprez okolicznościowych.

Oferujemy i gwarantujemy profesjonalną obsługę przy doradztwie każdego wesela czy innego spotkania jak również już przy realizacji umówionej imprezy. Nasze 12 letnie doświadczenie to gwarancja smacznej Polskiej kuchni oraz podanie dań w sposób spełniający najwyższe standardy branży gastronomicznej i obsługi kelnerskiej. Obydwie sale weselne posiadają klimatyzację, windę, parking, hol wypoczynkowy ? wszystko to zostało stworzone dla Państwa komfortu i spełnienia oczekiwań.

Sala weselna Julia i Romeo Iwonicz Zdrój to wyjątkowe chwile, zadowolenie naszych klientów, miłe trwałe wspomnienia, to nasz cel który od samego początku powstania hotelu był naszym priorytetem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gotowymi pakietami które zawsze można zmodyfikować według Państwa oczekiwań.

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Iwonicz-Zdrój, Lokale weselne, Domy weselne, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót