Zapytanie
530... telefon

Sosnowa Osada

Niedarzyno 9A, Borzytuchom, Pomorskie,

W pobliżu: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Kościerzyna, Bytów, Łeba, Chojnice, Ustka, Lębork, Brusy, Słupsk

530... telefon
Wyświetleń: 3975


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 30 do 145

Sosnowa Osada

Najlepsze wesele w rustykalnym stylu!
Sosnowa Osada to prawdziwa perełka wśród kaszubskiego krajobrazu, odzwierciedlająca tradycyjne regionalne budownictwo. Każdy element, z jakiego została zbudowana, ma swoją historyczną wartość. Na tle współczesnego budownictwa wyróżnia się więc szacunkiem do staropolskiej architektury. Stara karpiówka, drewniane sufity, ściany z cegieł i kamieni, oraz meble po renowacji przyciągają gości pragnących przenieść się na chwilę do innej rzeczywistości.

Piękno przyrody, bogactwo leśnej natury i zwierzyny łownej wzbudzają głęboki podziw. Klimat leśnego otoczenia oraz rustykalny styl oczarują gości swym urokiem. Otoczenie stwarza idealne warunki do sesji zdjęciowych.

Sosnowa Osada – Główny budynek
Sosnowa Osada to powierzchnia 12 ha. Centrum Sosnowej Osady stanowi stajnia i stodoła oraz duże, wybrukowane podwórze. Na parterze mieści się sala oraz zaplecze z dostępem do kuchni i toalety. Na piętrze przygotowany jest pokój dla Pary Młodej z łazienką oraz dodatkowa toaleta dla gości.

Stajnia
W stajni znajdują się dwie sale. Dzięki szerokiemu przejściu na łączącej je ścianie, można stworzyć jedną dużą salę.

Ilość osób jaka może pomieścić się w pomieszczeniach, zależna jest od rodzaju stołów. Sale łącznie mogą pomieścić do 160 osób przy klasycznym ustawieniu stołów oraz do 145 przy stołach okrągłych. Istnieje możliwość rozstawienia i podłączenia sprzętu multimedialnego.

Sosnowa Osada – Podwórze
Na podwórzu znajduje się dużo wolnego miejsca do dowolnego zagospodarowania. W przypadku dużych wesel, gdzie nie ma możliwości stworzenia części tanecznej w jednej z sal, można na zewnątrz rozłożyć taras pod parkiet do tańczenia. Dodatkowo, na podwórzu można postawić konstrukcje z zadaszeniem, np. na stół wiejski i barek z alkoholem. W dalszej części, w otoczeniu lasu, można stworzyć np. strefy chillout lub miejsce zabaw dla dzieci.

Sosnowa Osada – Domek Grillowy
Na wzniesieniu, znajduje się domek grillowy, z którego rozciąga się widok na dolinę, staw oraz las. Jest to solidna, drewniana konstrukcja z utwardzoną podłogą i zadaszeniem. Przy domku grillowym jest dużo miejsca na stoły i ławki piknikowe, wyznaczone jest również miejsce na ognisko. W domku jest dostęp do prądu.

Sosnowa Osada – Teren w dolinie
Wyrównany teren w dolinie umożliwia zorganizowanie pola namiotowego lub dodatkowy parking. Ta część gospodarstwa znajduje się w 80m od głównego budynku. Dzięki temu widok samochodów nie zaburza koncepcji wystroju ani nie wchodzi w kadry zdjęciowe podczas tak oficjalnych wydarzeń jak wesela.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

M Magdalena 2023-01-11 12:56:48

Ocena: 5

To była ogromna przyjemność mieć ślub w plenerze oraz wesele w Sosnowej Osadzie. Właściciele są wspaniałymi ludźmi, którzy świetnie zorganizowali nam ceremonię oraz zabawę! Wszystko przebiegło bez zarzutu, a sam proces przygotowania odbył się bez najmniejszych problemów i napięcia. Polecamy również dekoracje autorstwa Pani Soni. Zachwycały oczy zarówno nasze jak i naszych gości. :) Od początku do końca organizacji czuliśmy spokój i pewność, że każdy szczegół będzie idealnie dopracowany i nie musimy się niczym martwić. :) Każdy gość wyjeżdżał zachwycony miejscem oraz organizacją. :) Jedzonko bardzo dobre! Nie było osoby, której nie smakowało. :) Nie było też problemu, żeby przygotować potrawy dla kilku osób z rożnego rodzaju nietolerancją pokarmową. Gorąco polecamy!!!!!!!!!!!!!! ♥️

M Martyna 2023-01-11 12:52:26

Ocena: 5

ybór Sosnowej Osady był strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o organizacje wesela . Właściciele - Sonia i Marcin są bardzo pomocnymi , dobrze zorganizowanymi , uśmiechniętymi i wyrozumiałymi gospodarzami . Co bardzo zaskoczyło Nas jako Parę Młoda oraz gości to to, ze właściciela wraz z obsługą (ktora również jest na wysokim poziomie) serwowali obiad. Dbali o to, aby na każdym stole było jedzenie oraz napoje. Niestety opinia ( która moim zdaniem jest krzywdząca dla tego miejsca , czyli to że jedzenie jest niesmaczne i jego go malo) jest Nieprawdziwa ,ponieważ po weselu zostało nam bardzo dużo jedzenia które dostaliśmy spakowane do domu. Z całego serca polecam każdemu organizacje wesela w Sosnowej Osadzie . Po weselu od gości słyszeliśmy same superlatywy dotyczące lokalizacji, obsługi jak i jedzenia serwowanego w dniu wesela jak i na poprawinach . Chcieliśmy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizacje naszego wesela . Była to niezapomniana noc dla nas i naszych gości. ♡♡♡

P Patrycja i Sebastian 2023-01-11 12:51:55

Ocena: 5

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego miejsca do zorganizowania naszego wesela, byliśmy zdecydowani praktycznie od "pierwszego wejrzenia" :). Stara stajnia wyremontowana i zaaranżowana na salę weselną, zlokalizowana w środku lasu, z pięknym miejscem na ceremonię plenerową, zero zasięgu - jak z bajki :) Przepyszne jedzenie i cudowna obsługa sprostała naszym oczekiwaniom. Dekoracje sali, miejsca ceremonii i podwórza, którymi zajmuje się również Pani Sonia zostały wykonane z największą starannością, dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy :) Zarówno my i goście byliśmy od początku do końca zauroczeni tym miejscem, z całego serca polecamy! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Tagi: Borzytuchom, Lokale weselne, Domy weselne, Rustykalne Wesele, Boho Wesele, Obiady Weselne

Powrót