Zapytanie
504... telefon

The Lion Bridge – Sala Weselna i Bankietowa

Wczasowa 2, Rogoźnik, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Piekary Śląskie, Bytom, Tarnowskie Góry, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Świerklaniec, Psary

504... telefon
Wyświetleń: 3769


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

180 zł / os

Liczba gości

od 20 do 100

The Lion Bridge – Sala Weselna i Bankietowa

Wybór odpowiedniej sali to jeden z ważniejszych elementów udanego wesela. Dlatego warto się nad nim dobrze zastanowić i przemyśleć jakie warunki powinno spełnić miejsce, w którym będziemy celebrować jeden z ważniejszych dni w naszym życiu.

Sala bankietowa The Lion Bridge w Rogoźniku to znakomite miejsce do zorganizowania eleganckiego, kameralnego (na 100 osób) wesela na Śląsku.

Piękne klimatyzowane wnętrze, wyjątkowa atmosfera i menu skrojone na miarę do bez wątpienia nasze atuty. Chętnie dobierzemy także odpowiednie do Waszego gustu dekoracje i dodatki.

Otoczenie naszej sali jest miłe dla oka, ale także da ukojenie duszy. Dużo zieleni, oryginalny mostek i wygodny taras sprawią, że przyjemnie spędzą Państwo czas na świeżym powietrzu.

Możliwość zatańczenia pierwszego tańca pod “rozgwieżdżonym niebem” na naszym parkiecie to coś czego nie znajdziecie nigdzie indziej! Z pewnością zapadnie na długo w Waszej pamięci i zrobi ogromne wrażenie na gościach.

Dysponujemy także 50 miejscami noclegowymi. Jest to bez wątpienia wygodna opcja dla weselników. Mamy także w ofercie apartament dla nowożeńców, który będzie dla Was oazą spokoju po wyczerpującym dniu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rogoźnik, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele z Noclegiem

Powrót