Zapytanie
501... telefon

Uroczy Zakątek Dom Weselny

Żyraków 194 G, Żyraków, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica

501... telefon
Wyświetleń: 1891


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 180

Uroczy Zakątek Dom Weselny

To co nas wyróżnia od innych domów i sal weselnych to konkurencyjna cena, elastyczność oferty, zaciszne miejsce i profesjonalizm, przejawiający się w prawdziwym wsłuchiwaniu się w oczekiwania każdej Młodej Pary. Dzięki naszej dbałości o realizację Waszych indywidualnych potrzeb, każde przyjęcie w „Uroczym Zakątku” będziecie wspominać z przyjemnością i sentymentem.

Dom weselny „Uroczy Zakątek” znajduje się w idealnej lokalizacji – Żyrakowie, położonym zaledwie 5 min. jazdy od Dębicy i 3 min. od zjazdu z autostrady A4-Dębica Zachód. Dzięki temu możemy zapewnić Wam i Waszym Gościom dyskrecję, bezpieczeństwo oraz oddalenie się od miejskiego zgiełku i swobodę zabawy.
Nasz dom weselny otoczony zielenią drzew i kwiatów, jest idealnym miejscem dla spokojnych spacerów i dziecięcych zabaw, a w nowej altanie można znaleźć czas zarówno na relaks, jak i kontynuację zabawy.

Dla naszych Par oferujemy:
* w pełni klimatyzowane sale bankietowe, mogące pomieścić nawet 180 Gości
* w pełni klimatyzowaną salę taneczną, która jest osobnym pomieszczeniem gwarantującym najwyższy komfort zabawy Waszych Gości. Co więcej, nasza sala taneczna jest jedyną w regionie profesjonalną salą akustyczną - gwarancja najlepszego brzmienia muzyki
* bezpłatny, duży, oświetlony parking, który jest także ogrodzony
* plac zabaw dla najmłodszych biesiadników
* znakomity „Stół Wiejski” oraz możliwość przygotowania „Stołu Alkoholowego” i/lub "Stołu Słodkości"
* dla Gości weselnych przybywających z odległych zakątków kraju czekają miejsca noclegowe

W naszym lokalu czekają na Was bogaty wybór dań, piękna dekoracja sali (do wyboru spośród modnej palety kolorów), wieloletnie doświadczenie profesjonalnego zespołu kelnerskiego i kucharskiego przekładające się na jakość usług, i co najważniejsze - konkurencyjne ceny pozwalające na zorganizowanie wytwornego przyjęcia w rozsądnej cenie. Zachęcamy do śledzenia naszych promocji weselnych na fanpage Facebooka.

Zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego.

  • Noclegi
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Żyraków, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem

Powrót