Zapytanie
603... telefon

Zajazd przy Kominku

Wielki Głęboczek 19, Brodnica, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Nowe Miasto Lubawskie, Lidzbark, Górzno

603... telefon
Wyświetleń: 12516


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 160

Zajazd przy Kominku

Są chwile w życiu kiedy swoja radością i szczęściem chcemy podzielić się z rodziną i znajomymi. Zależy nam bardzo na ich miłości i przyjaźni.Chcemy wówczas naszych bliskich miło ugościć, zaoferować im wspaniałą zabawę i smaczny poczęstunek. Dla spełnienia takich właśnie chwil stworzyliśmy Zajazd przy kominku. Oferujemy dla Państwa trzy ciekawe i różnorodne sale oraz smaczną i bogatą kuchnię.

Pierwsza z nich, to nowoczesna klimatyzowana sala dla ok 160 osób o delikatnym wystroju z dużą częścią taneczną oraz najnowszym oświetleniem laserowym.

Druga, to klimatyczna stylizowana sala dla 70 osób o wyjątkowym wystroju. Migające światła świec, dostojny olbrzymi kominek i stare mury tworzą niepowtarzalną magię tego miejsca. Wystrój sali podkreślają stare prawdziwe przedmioty, obrazy olejne i naturalne kompozycje tworzące klimat ciepła i przytulności. Atmosferę tą docenili różni artyści oraz twórcy z branży filmowej, którzy właśnie w niej umieścili akcje kilku epizodów.

Trzecia ręcznie malowana sala dla 30 osób to wyjątkowa stylizacja etnograficzno-historyczna. Oryginalne przedmioty i zdjęcia z poprzedniej epoki wkomponowane w stare ściany z ręcznie malowanymi kwiatami pozwalają przenieść się choć na chwilę do czasów naszych przodków.

Gdy sprzyja pogoda, otwórzcie drzwi do ogrodu, gdzie pod gwiaździstym niebem, w nastrojowym świetle pochodni, można np. pokroić tort weselny, urządzić nocny bankiet z grillem, piec prosiaka, indyki....co tylko wyobraźnia podpowie.

O jakości naszej kuchni niech świadczy fakt, że potrawy naszego Zajazdu są wpisane w dziedzictwo kulinarne Polski i Unii europejskiej.

Zapraszamy Państwa w nasze progi.
Jesteśmy do Państwa usług - właściciele i personel Zajazdu przy kominku

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Brodnica, Lokale weselne, Domy weselne, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót