Zapytanie
13... telefon

Zajazd Zacisze w Rymanowie-Zdroju

Ogrodowa 28, Rymanów Zdrój, Podkarpackie,

W pobliżu: Jasło, Krosno, Sanok, Brzozów, Iwonicz-Zdrój, Jasionka, Dukla, Posada Górna, Królik Polski, Lubatowa, Odrzechowa, Rudawka Rymanowska, Tylawa

13... telefon
Wyświetleń: 553


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 80

Zajazd Zacisze w Rymanowie-Zdroju

Zajazd 'Zacisze' znajduje się w malowniczej oraz pełnej atrakcji turystycznych, części powiatu Krośnieńskiego. Bliskość natury, obecność jodu oraz liczne szlaki turystyczne sprawiają, iż przebywający u nas turyści przenoszą się w świat, przedstawiający uroki jednego z najpiękniejszych terenów Polski.

Nasza restauracja czerpie z najlepszych tradycji kuchni polskiej. Nasze dania oparte są o naturalne i lokalne produkty. Specjalizujemy się w swojskiej kuchni i w menu posiadamy między innymi ręcznie robione regionalne pierogi oraz Golonę duszoną w piwie. W sezonie letnim udostępniamy także taras oraz ogród tak by nasi Goście mogli cieszyć się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu.

Zajazd Zacisze to wspaniałe miejsce do spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Z przyjemnością wykorzystujemy nasze możliwości do organizacji przyjęć weselnych i bankietów. Układ sal sprzyja także organizacji bardziej kameralnych spotkań towarzyskich, chrzcin, komunii oraz innych spotkań biznesowych.

Serdecznie zapraszamy!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rymanów Zdrój, Lokale weselne, Domy weselne, Tanie Wesele, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót