Zapytanie
694... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

975 zł

Ekskluzywna Fotobudka - jedyna w swoim rodzaju

Planujecie huczne wesele z mnóstwem atrakcji? A może urodziny, wieczór panieński/kawalerski, imprezę firmową….?
Jeżeli chcecie zaskoczyć gości, a jednocześnie zapewnić im i sobie niesamowitą pamiątkę to ta oferta jest właśnie dla Was.

Premium Fotobox przedstawia propozycję adresowaną do wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę. Nasze ekskluzywne fotobudki to proste w obsłudze i atrakcyjna wizualnie fotokabiny, które uatrakcyjnią każdą imprezę. Jest to jedyna w swoim rodzaju propozycja, która pozwoli Wam i Waszym gościom stworzyć niesamowite zdjęcia, które na zawsze pozostaną najcenniejszą pamiątką. W fotokabinie znajdziecie mnóstwo radości, za sprawą multum ciekawych gadżetów, które wykorzystacie do stworzenia niecodziennych fotek. Korzystając z fotobudki, macie możliwość uzyskania nieograniczonej liczby zdjęć. Limitem jest wyłącznie Wasza kreatywność i siły do dalszej zabawy!

Po zakończeniu sesji uczestnicy dostają wydruk na wysokiej jakości papierze fotograficznym. Dodatkowo po wyjściu z fotobudki istnieje możliwość natychmiastowego przesłania zdjęć na portale społecznościowe (Facebook, Twitter, Instagram) bądź na wybrany adres mailowy.

Po zakończeniu imprezy Organizator otrzymuje kopię wszystkich zdjęć na Pendrive.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lublin, FotoVideo, FotoBudka

Powrót