Zapytanie
575... telefon

Foto-Kabina.pl

ul.Spokojna 50a, Koszalin, Zachodniopomorskie,

W pobliżu: Darłowo, Darłowo, Kołobrzeg, Kołobrzeg, Szczecinek, Szczecinek, Białogard, Białogard

575... telefon
Wyświetleń: 1511


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

750 zł

Foto-Kabina.pl

Nie masz pomysłu na urozmaicenie imprezy? wynajmij fotobudkę!

Każdy z uczestników będzie zachwycony możliwościami fotobudki jak i jej wyglądem. Budka fotograficzna drukuje dowolnie spersonalizowane zdjęcia, wedle życzenia klienta. Ilość zdjęć podczas imprezy jest nielimitowana.

Wydruk może odbywać się w formacie:

10x15cm

2x 5x15cm.

Stała pomoc w naszym wykonaniu jako animatorów zachęci wszystkich gości do brania czynnego udziału w sesji zdjęciowej wykonanej przez fotobudkę! Sama obsługa fotobudki to jedynie dotknięcie ekranu dotykowego. Wystarczy poczekać parę sekund na zrobienie pierwszego zdjęcia, a wydruk fotek trwa zaledwie 15sekund!

Co wyróżnia naszą fotobudkę/fotokabinę? 

Obsługa fotobudki jest bardzo prosta. Wystarczy przed nim stanąć i nacisnąć “start” na ekranie dotykowym. Reszta zrobi się sama! Fotobudka wykonuje nielimitowaną ilość fotek. Idealne rozwiązanie na imprezę!

Nowoczesny design fotobudki

Nasza fotokabina wyróżnia się szczególnym designem. Czarny połyskowy kolor naszej budki prezentuje ją w niesamowity sposób. Dodatkowo podświetlane boki oraz przód budki wyróżnia ją na tle innych atrakcji!

Technologia Green screen

Technologia Green sceen pozwala na ustawienie dowolnego tła z pozycji ekranu budki. Ustawiamy zielone tło na które nakładane jest cyfrowo wybrane tło przez uczestnika zabawy. Polecamy dla firm oraz imprez z dziećmi.

Darmowy dojazd

Na terenie woj. zachodniopomorskiego oraz pomorskiego dojazd jest gratis! W tym Kołobrzeg, Słupsk, Szczecinek! Powyżej 50km od Koszalina również dojeżdzamy!

Gadżety

Przy wynajmie fotobudki dostarczamy gadżety w stylu: disco, pirackim, hawajskim, na patykach, okulary, peruki itd. na okazje specjalne ślub czy 18stkę i wiele innych.

Personalizacja zdjęć

Możliwość umieszczenia dowolnej ramki zdjęć, dowolnego układu zdjęć, dowolnego wypełnienia paska, dowolnego tekstu itp. na każdym zdjęciu.

Galeria zdjęć online

Po zakończonej zabawie otrzymujecie Państwo zdjęcia w formie galerii online zabepzieczonej hasłem dostępnej na okres pół roku! Dodatkowo wysyłamy wszystkie ujęcia z wydrukami za pomocą serwerów wetransfer.

Doświadczenie

Kolejną cechą, która nas wyróżnia jest doświadczenie. Fotobudka w tym rejonie została wręcz zapoczątkowana przez nas. Sześć lat stałej pracy z klientami pozwolą nam odpowiedzieć na wszystkie – nawet najbardziej wygórowane wymagania. Jesteśmy przede wszystkim dla Was, doradzamy, proponujemy i nigdy nie naciągamy :-)!

Dodatki

Fotobudka ze setelażem i kotarami, dzięki czemu wygląda efektowniej i jest bardziej efektywna. Możemy się bowiem zasłonić kotarami w razie potrzeby. Opócz standardowej galerii zdjęć online wysyłamy również ujęcia z imprezy w dużym formacie. Przy 4 godzinach otrzymacie od nas księgę gości gratis! Tła do wyboru, możliwość stworzenia wsłansego na zamówienie. Nieograniczony branding fotobudki - podświetlane boki reklamą, baner na tył stelażu, ekran startowym z logiem.

Fotobudka, którą państwu oferujemy

Odznacza się na tle konkurencji nie tylko jedynym w swoim rodzaju eleganckim designem, ale także dodatkami, które do niej oferujemy. Przede wszystkim należy tu zaznaczyć, że nie jest to fotobudka tylko z nazwy.

Nie przyjedziemy do Państwa z maszyną i tłem. Elegancki design naszej fotokabiny pozwala się w niej stylowymi przysłonić kotarami i robić zdjęcia bez publiki. Nie przeszkadza to tym samym w wykonywaniu zdjęć grupowych gdyż nasza budka mieści aż do ośmiu osób!

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Koszalin, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót