Zapytanie
728... telefon

Fotobudka- Foto Lustro Selfie Mirror Fun&Fun

B. Chrobrego 2/27, Siedlce, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Lublin, Białystok, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Wyszków, Łomża, Biała Podlaska, Łuków, Sokołów Podlaski, Hajnówka, Siemiatycze

728... telefon
Wyświetleń: 2467


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

899 zł

Fotobudka- Foto Lustro Selfie Mirror Fun&Fun

Selfie mirror FUN FUN jest świetną zabawą dla wszystkich gości w każdym wieku. Wyjątkowe foto lustro, które dostarcza niezapomniane przeżycia oraz wspaniałe pamiątki.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą SELFIE MIRROR FUN&FUN; - Foto Lustro-następca foto budki.

Dojazd gratis: Warszawa, Lublin, Białystok, Łuków, Siedlce, Garwolin, Biała Podlaska, Mińsk Mazowiecki, Sokołów Podlaski, Siemiatycze.

Najnowszy Imprezowy Hit ! Wyjątkowa atrakcja na wyjątkową okazję.

FOTO LUSTRO to najnowszy trend na balach, weselach,studniówkach, osiemnastkach, eventach firmowych,innych okolicznościach -komunie, urodziny itp.

Możliwość przygotowania oferty indywidualnej- wystarczy do nas napisać.


 

Zapraszamy do kontaktu!

 

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anita 2020-02-13 20:33:43

Ocena: 5

P O L E C A M Y bardzo foto lustro jako atrakcje na każdą imprezę, nie tylko wesele! A zwłaszcza polecamy ekipę Selfie Mirror FUN&FUN;! Zanim ich znaleźliśmy, długo zastanawialiśmy się czy taka atrakcja będzie nam w ogóle potrzebna i czy to nie jest zbędny wydatek... Ale teraz nie żałujemy niczego. Mieliśmy to szczęście, że mieli wolny termin i że to właśnie oni zajęli się naszymi gośćmi. Ciocie i wujkowie, kuzynki i kuzyni, znajomi dalsi i bliżsi byli zachwyceni zdjęciami i tak dużą ilością gadżetów, dlatego też kolejka chętnych była stale, ale na szczęście udało nam się wynegocjować dodatkową godzinę :-) A księga gości to prawdziwe cudo. Selfie Mirror Fun&Fun; mamy nadzieję, że się jeszcze gdzieś spotkamy. Anita i Łukasz

G Gosia 2018-12-04 22:06:28

Ocena: 5

Super:-) polecam

A Andrzej 2018-03-10 21:30:03

Ocena: 5

Super zdjęcia, świetna atrkcja weselna ;-)

Tagi: Siedlce, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót