Zapytanie
517... telefon
Wyświetleń: 1219


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Fotobudka Magik

FOTOBUDKA i FOTOLUSTRO Magik to mobilne urządzenie łączące ze sobą nowoczesną technologię z tradycyjną fotografią zapewniające świetną zabawę, masę wrażeń i niesamowite zdjęcia. Nasz Magik pozwala na robienie idealnych fotek w interesującym formacie w niecałe 10 sekund. Co więcej po wspomnianym czasie nasze zdjęcia są już gotowe do odbioru.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu studyjnego zdjęcia z budki cechują się najwyższą jakością. Świetna zabawa nigdy nie była tak prosta: stajesz ze znajomymi przed budką - pozujecie, śmiejecie się, przytulacie - a po 10 sekundach odbieracie wydrukowane zdjęcia w niesamowitym formacie.

Co nas wyróżnia? 

  • Nielimitowana ilość wydrukówNie musisz obawiać się, że po każdym zdjęciu otrzymasz tylko 2 kopie.  Bezpłatnie dodrukujemy zdjęcia dla wszystkich gości ze zdjęcia!
  • Najwyższa jakość wydruków Ciesz się najwyższą jakością wydruków, spersonalizowanych specjalnie dla Ciebie
  • Wysokiej jakości rekwizyty -  Zabawne gadżety przygotowane specjalnie na Twoją imprezę! Twoi goście na pewno nie będą się nudzić

Dodatkowe opcje: 

  • Album / Księga gości -  Idealna pamiątka z Waszej zabawy! Goście wpisują życzenia i wklejają zdjęcia, które zostają z Wami na zawsze. Album jest spersonalizowany, a do każdego zestawu dołączone są przylepce i specjalne metaliczne markery. 
  • Personalizacja wydruku -  Na wydrukach możemy umieścić dowolne logo / motyw / napis. Stworzymy projekt specjalnie dla Ciebie!
  • Gażdżety tematyczne -  Do każdej imprezy możemy przygotować zestaw gadżetów / przebrań i tematycznych napisów.
  • Branding -  Fotobudka to świetne miejsce na reklamę Twojej firmy! 
  • Facebook/E-mail -   Bezpośrednio po zrobieniu zdjęcia możesz je wysłać na maila lub udostępnić na facebooku. 
  • Greenscreen -  Zamiast korzystać z tradycyjnego tła pozwól swoim gościom przenieść się w dowolne miejsce i wybrać dowolne tło zdjęcia.

Fotobudka Wrocław, Fotolustro Wrocław, Fotobudka na imprezę, Fotobudka na wesele, Fotobudka na event, Fotobudka na targi

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata 2021-08-13 10:11:32

Ocena: 5

Super atrakcja na wesele, goście byli zachwyceni, dużo gadżetów, polecam!

Tagi: Wrocław, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót