Zapytanie
691... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

#FotoBudka

#FotoBudka to mobilne studio fotograficzne, które stworzy wyjątkową atmosferę na Twojej uroczystości! Profesjonalny sprzęt jest niezwykle prosty w obsłudze. Twoje zdjęcia zostaną wydrukowane w ciągu kilku sekund.Dla gości to świetna atrakcja, masa radości, śmiechu
i co najważniejsze- wyjątkowa pamiątka!

Dokładamy wszelkich starań aby każdy z gości miał szansę poczuć się wyjątkowo na Twojej uroczystości. Preferujemy niestandardowe rozwiązania, ręcznie wykonane dekoracje i spersonalizowane gadżety. Specjalnie dla uczestników uroczystości wykonujemy etui na fotografie, księgi gości, pieczątki czy naklejki okolicznościowe. Wyznacznikiem naszych projektów jest wyobraźnia, marzenia i pomysły naszych klientów.

Nie znajdziesz u nas tradycyjnych pakietów mini maxi premium czy biznes, dodatkowych opłat za jedno dodrukowane zdjęcie czy sztywnej oferty dostępnych teł fotograficznych. Znajdziesz za to nasze numery telefonów lub jeśli wolisz kontaktować się drogą elektroniczną- adres mailowy i messengera.

Lubimy słuchać naszych Klientów. Współpracować, wymyślać i tworzyć to czego oczekujesz, by razem skomponować jedyny i niepowtarzalny klimat w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu.

Lubimy rozmawiać na temat Twojego święta, jego charakteru i tego jak wyobrażasz sobie naszą rolę w sukcesie Twojej uroczystości.

Lubimy tworzyć oryginalne dekoracje, indywidualne grafiki i gadżety dostosowane do Twoich potrzeb, obyczajów panujących w Twojej rodzinie czy grupie znajomych.

Lubimy fotografie. Zdjęcia na których widać nie tylko mnóstwo dobrej zabawy ale przede wszystkim szczęście i zadowolenie ze wspólnie spędzonych chwil. Chwil które możemy razem umieścić w albumie, tworząc wyjątkową i niepowtarzalną pamiątkę.

Znając Twoje oczekiwania i ramy budżetowe razem możemy stworzyć niezapomnianą i niepowtarzalną atrakcję na Twojej uroczystości. W realizacji projektu ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia!

#FotoBudkaa to:

  • nielimitowana liczba wydruków i odbitek
  • opieka animatorów
  • księga gości
  • pendrive ze zdjęciami
  • galeria internetowa zabezpieczona hasłem
  • indywidualna aranżacja grafiki na wydrukach i księdze gości
  • tematyczne, ręcznie wykonane akcesoria do zdjęć
  • etui na fotografie dla każdego z gości
  • oryginalne tła fotograficzne
  • personalizacja wyglądu foto budki.

Znajdź nas na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Konin, FotoVideo, FotoBudka

Powrót