Zapytanie
732... telefon


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

FotoKredens

Działamy ze sobą nieprzerwanie od 7 lat. Nie będę kłamać, że połączyła nas miłośc do fotografii – była to raczej platoniczna i niczym nieodwzajemniona miłość do czerwonego wina, no i miłość w rzeczy samej… ale to już później. A prawda jest taka, że szukaliśmy fotobudki, która będzie inna niż wszystkie a zdjęcia będą piękniejsze niż reszta (prawdą jest też , że nie zaczyna się zdania od “a”) i tak właśnie powstał nasz retro FotoKredens.

Retro fotobudka, w której tworzenie wkładamy serce , najnowsze nowinki techniczne i trochę magii. FotoKredens to taki nasz handmade – wszystko wykonujemy sami, aby udowodnić, że fotobudka może mieć niepowtarzalny retro charakter i robić piękne zdjęcia!

Mieszkamy w Warszawie i tutaj głównie działamy, ale w maju 2018 uruchomiliśmy naszą filię w Łodzi – teraz jesteśmy już trójcą – dołączyła do nas Karolina, która odpowiada za łódzki FotoKredens! Co tu dużo mówić – Ekipa FotoKredens rośnie w siłę.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2020-04-07 09:06:32

Ocena: 5

Bardzo polecam Fotokredens na wesele😉😉 Goście świetnie się bawili😉 Odbitki to świetny pomysł na wklejanie ich do Księgi Gości. Ekipa przemiła❤❤

Tagi: Warszawa, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót