Zapytanie
732... telefon
Wyświetleń: 510


Średnia ocena: 5 z 9 głosów

Zobacz opinie

Najlepsza oferta na rynku - Sprawdź opis dlaczego...

Co wyróżnia nas spośród innych firm i dlaczego nasza oferta jest najkorzystniejsza dla Klienta?

1. Format wydruków do wyboru
Jako jedni z nielicznych oferujemy wydruki zarówno w formacie 15x5cm jako “paski”, jak również w formacie 15x10cm jako “pocztówki”. Aby w pełni spełnić oczekiwania Klienta, format wydruków jest indywidualnie uzgadniany przed imprezą.

2. Dojazd Gratis
W przeciwieństwie do innych firm, nie doliczamy dodatkowych opłat za dojazd. Obszar na którym świadczymy nasze usługi to województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie oraz świętokrzyskie.

3. Kilka szablonów na jednej imprezie
Każdy z naszych Klientów otrzymuje również możliwość wyboru kilku szablonów wydruków, które zostaną wykorzystane w czasie wydarzenia. Nie stosujemy tylko jednego szablonu przy większych imprezach, ponieważ zależy nam, aby efekty pracy fotobudki były zróżnicowane i ciekawe.

4. Profesjonalny sprzęt
Model fotobudki Fbox Pro który oferujemy, to najlepsza dostępna na rynku klasyczna fotobudka, wyprodukowana przez renomowaną firmę Smove. Oprócz ogromnej ilości funkcji, cechuje ją wiele praktycznych i korzystnych dla Klienta rozwiązań.

5. Galeria Online
Po zakończonym wydarzeniu Klient otrzymuje od nas dane dostępu do prywatnej galerii online, w której znajdują się wszystkie zdjęcia wykonane przez fotobudkę w czasie imprezy. Galeria jest udostępniana w krótkim czasie, zazwyczaj kilka godzin po imprezie, więc niejednokrotnie stanowi pierwszy materiał z Wesela który otrzymują Nowożeńcy.

6. Animacje GIF
Każdą sesję zdjęciową składającą się na jeden wydruk, fotobudka automatycznie zapisuje w formacie GIF. Dzięki tej funkcji, w galerii którą udostępniamy, oprócz zdjęć znajdują się również zabawne Gify z imprezy.

7. Możliwość wyboru tła
Aby sesja została przeprowadzona w sposób profesjonalny, konieczne jest użycie odpowiedniego tła fotograficznego. Do dyspozycji oferujemy kilka wzorów, więc Klient przed wydarzeniem może zdecydować, które tło zostanie użyte. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wydruki, istnieje również możliwość użycia kilku różnych teł w czasie jednej imprezy.

8. Atrakcyjne ceny i promocje
Bardziej szczegółowy opis i cennik naszych usług jest dostępny na stronie www.budkafotolove.pl/fotobudka

W naszej ofercie posiadamy również napis Love, którego kolor jest sterowany pilotem, łącząc obie usługi oferujemy atrakcyjne rabaty.
Szczegóły dostępne na stronie www.budkafotolove.pl/dekoracja

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu:

- przez fanpage: www.facebook.com/budkafotolove
- mailowo: biuro@budkafotolove.pl
- telefonicznie na nr 732882646

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

R Robert 2021-08-28 13:12:49

Ocena: 5

Super sprawa, doskonale zastępuje tradycyjne zabawy! Polecam!

J Jakub 2021-08-23 20:04:41

Ocena: 5

Fotobudka na naszym weselu sprawdziła się świetnie, super profesjonalna praca wykonana . Dziękujemy 😍

Łukasz 2021-08-23 12:19:57

Ocena: 5

Bardzo polecam, fotobudka na najwyższym poziomie 👍

J Joanna 2021-08-17 16:49:29

Ocena: 5

Usługa wykonana bez zarzutu, elastycznie podejście, wszystko zgodne z umową. Profesjonalna i sympatyczna obsługa, świetna galeria ze wszystkimi zdjęciami, dostępna tuż po wydarzeniu. Serdecznie polecamy :)

P Paulina 2021-08-11 18:04:51

Ocena: 5

Organizacja bez zastrzeżeń, kontakt z firmą bardzo dobry, atrakcja spodobała się gościom, polecam wybór dużych wydruków, są w tej samej cenie a dają lepszy efekt, po imprezie bardzo fajna galeria ze zdjęciami i gifami z fotobudki.

K Klaudia 2021-07-04 17:55:03

Ocena: 5

Polecam każdemu kto chce uatrakcyjnić swoje wesele bądź imprezę! Świetna zabawa dla znajomych i rodziny niezależnie od wieku. Profesjonalna i bezproblemowa organizacja!

M Milena 2021-06-27 09:59:35

Ocena: 5

Wszystko super, zgodnie z ustaleniami. Pan przyjechał odpowiednio wcześniej, żeby się przygotować. Szybka wysyłka materiałów po weselu, polecam!

M Michał 2021-05-29 15:34:39

Ocena: 5

Bardzo polecam! Napis LOVE robi super klimat, a fotobudka i sesje to wspaniała pamiątka!

S Sabina 2021-05-22 09:54:46

Ocena: 5

Fotobudka i napis LOVE zrobiły szał na naszym weselu ! Super zdjęcia, wspaniała pamiątka i oczywiście profesjonalna obsługa 😊 Bardzo polecam ❤️

Tagi: Kraków, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót