Zapytanie
570... telefon

Fotolustro Amazing Mirror

Lublin, Lubelskie,

W pobliżu: Turka, Niemce, Łęczna, Nałęczów, Motycz, Świdnik, Lubartów, Krasnystaw, Parczew, Bychawa, Kock, Ostrów Lubelski, Wysokie, Panieńszczyzna, Kalinówka

570... telefon
Wyświetleń: 2223


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Fotolustro Amazing Mirror

Bez wątpienia ówczesne fotobudki, a teraz fotolustra stały się bardzo modnym elementem wszelkich uroczystości. Można spotkać je na weselach, imprezach urodzinowych, imprezach firmowych, komunijnych, przyjęciach z okazji chrztu świętego, a także obiektach rozrywkowych. Skąd bierze się ta popularność? Nowoczesne fotolustro Amazing Mirror daje szansę na kreatywną zabawę i integrację z przyjaciółmi. Wspólne selfie staje się nie tylko powodem do śmiechu, ale także pamiątką spędzanego razem czasu. 

Oferujemy dla Państwa: 

Fotolustro 65”, jakość 4K. Wyposażone w najlepszą na rynku studyjną lampę błyskową i dyfuzor Beauty Dish, który skutecznie minimalizuje ryzyko pojawiania się niepożądanych cieni, pogłębiania zmarszczek i zniekształcania rysów twarzy.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anna 2019-12-14 16:12:55

Ocena: 5

Rewelacyjne rozwiązanie na event! Świetna atrakcja, goście zachwyceni, mnóstwo zabawy i śmiechu i co najważniejsze super pamiątka dla wszystkich. Polecam najbardziej!

Tagi: Lublin, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót