Zapytanie
506... telefon
Wyświetleń: 1178


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

RetroKredens

Nazwa, którą wybraliśmy nie wzięła się znikąd. Nasza nietypowa fotobudka utrzymana jest w konwencji retro. Stylizowana jest na toaletkę czy też właśnie kredens z lat 50-tych w wariancie klasycznym oraz drugim, bardziej folkowym. Nasz Fotokredens nie  jest kolejnym „słupkiem”, z wbudowanym aparatem i ekranem, który często nie pasuje do aranżacji wnętrza czy wybranych dekoracji.

Dzięki temu, że wszystko sami zaprojektowaliśmy mogliśmy dodać do naszego Fotokredensu kilka unikalnych funkcjonalności.

Dzięki możliwości regulacji wysokości mocowania aparatu idealnie nadaje się na imprezy dla dorosłych jak i tych najmłodszych. Wybraliśmy aparat marki Canon 1300d, dzięki czemu uzyskujemy zdjęcia bardzo dobrej jakości. Zainstalowany ekran jest większy niż standardowo, dzięki czemu osoby fotografowane mają dobrą widoczność nawet z większej odległości. Wszystko uzupełniamy zewnętrznym oświetleniem – 2 panele led z możliwością regulacji natężenia światła.

Fotobudka w całości wykonana jest z drewna. Doskonale dopasowuje się do miejsc urządzonych w klimacie rustykalnym czy folklorystycznym, ale także tych o charakterze bardziej uroczystym. Wspaniale uświetni też imprezy plenerowe, firmowe czy zorganizowane wieczory.

Podążając tym tropem, w podobnym stylu stworzyliśmy stanowisko do nagrywania ujęć w technice slow-motion i nie tylko. Kamera podłączona jest do monitora, dzięki czemu macie możliwość weryfikacji nagrywanego kadru online. To zapewnia minimalizację ryzyka zjawiska uciętego czoła czy ramienia i daje poczucie kontroli nad tym co zostanie nagrane.

Przekonajcie się sami. Zapewniamy pełną obsługę w trakcie imprez. Startujemy z Warszawy, ale podołamy każdej odległości, wszystko zależy od naszej wspólnej inwencji -  dogadamy się:).

Przyjedziemy do Was w każde miejsce w Polsce, ale... nasza baza wypadowa znajduje się w Warszawie, dlatego koszt dojazdu będzie zależał od odległości.
W samym mieście jak i do 25 km od granic nie ponosicie dodatkowych kosztów. Poza tym nie ponosicie kosztów za dojazd jeśli uroczystość odbywa się w Ostrołęce (lub do 15 km od granic miasta) oraz w Bydgoszczy (lub do 15 km od  granic miasta).

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, FotoVideo, FotoBudka, Fotobudka na Wesele

Powrót