Zapytanie
794... telefon

Aeon Brand - film i fotografia ślubna

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Skawina, Dobczyce, Wieliczka, Myślenice, Krzeszowice, Tarnów, Niepołomice, Olkusz, Bochnia, Brzesko, Rabka-Zdrój, Nieciecza

794... telefon
Wyświetleń: 609


Średnia ocena: 1 z 1 głosów

Zobacz opinie

Aeon Brand - film i fotografia ślubna

Fotografia ślubna zatrzymuje chwile, film układa je w historie.

Tworząc reportaż ślubny staramy się tak komponować każdy, aby stanowiły spójną całość stylistyczną. Pracując ze sobą od lat doskonale się rozumiemy, co gwarantuje sprawne działanie a zarazem ujęcie tematu z dwóch różnych perspektyw.

Film to światło, muzyka, aktorstwo ,dialog- wszystko to staramy się zawrzeć w naszych reportażach, aby nadać Waszej historii coś, do czego z chęcią będziecie wracać.

Kuba (film ) & Sylwia (fotografia)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Panna młoda 2022-03-29 05:04:26

Ocena: 1

Z daleka od tego człowieka. Niekompetentny. Nie odbiera tel, arogancji i w dodatku para młoda nie ma szans nawet z nim ustalić na co chcieliby by zwrócił uwagę w filmie czy fotografując. Olewa wszelkie uwagi pary młodej, nie współpracuje. Ostatecznie musieliśmy od gości zbierać filmy z telefonów by skomponować reportaż z uroczystości. Ćwiczyliśmy pierwszy taniec pół roku- ogrom ćwiczeń i starań... wszystko wypadło cudownie ale cóż z tego jak Pan nagrał nas tylko od pasa w górę i nawet nie widać że tanczymy- na naszą reklamacje facet powiedział, że mogliśmy sobie 2 kamerzystów wynająć. Lepiej goście nagrali telefonami wejście na salę, sale, pierwszy taniec... I wyjście z kościoła... facet nawet wyjścia z kościoła pary młodej nie nagrał... ewidentny brak doświadczenia. Sprzęt może i dobry. Ale co z tego jeśli operator niekompetentny... na nasz slub to wogole sie spoznil- ubrana w suknie wydzwanialam za nim... po czym jak przyjechal to jazal mi sie rozbierac na nowo bo nie zdazyl nagrac przygotowan ze wzgledu na swoje duze spoznienie!! Nie ma opini o tej "firmie" w sieci wiec uważajcie bierzcie kogoś obytego w ślubach i sprawdzonego. Portfolio na swojej stronie ma stare od 7 lat to samo a to też o czymś świadczy... takiego swi stwarza jakie nam zrobil pamięta się do końca życia... za takie coś co zrobił i jak się zachował to zwrot kasy powinien być.. dodam że jak przed ślubem dzwoniliśmy zeby powiedzieć jaki plan ślubu i na czym nam zależy to nie odbierał tel i wkoncu zadzwoniliśmy do współpracującej z nim fotografki- stwierdziła, że operator to PROFESJONALISTA i wie co ma robić.... zaznaczmy tylko ze to nie jest film który ma nakręcić wg własnego uznania tylko najważniejszy dzień w życiu pary młodej i mają prawo nakreślić na czym im zależy... za to płacą. W efekcie nie było na filmie ważnych momentów wesela.... dobrze, że mamy wszyscy smartfony:)

Tagi: Kraków, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Teledysk Ślubny, Fotograf i Kamerzysta, Fotograf Kraków, Fotografia ślubna Kraków, Sesja ślubna Kraków, Kamerzysta na wesele Kraków, Film ślubny Kraków, Plener ślubny Kraków, Krótki film ślubny Kraków

Powrót