Zapytanie
509... telefon

Aleksandra Andreszak

Piła, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Wolsztyn, Luboń, Śrem, Konin, Koło, Kalisz, Licheń Stary, Gniezno, Wronki, Września, Ostrów Wielkopolski, Kępno, Turek, Trzcianka

509... telefon
Wyświetleń: 786


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Aleksandra Andreszak

Mam na imię Ola :)

Dlaczego fotografia ślubna? Ponieważ uwielbiam w niej to, ze  ona naturalna, niepozowana. Kocham momenty kiedy każdy jest na czymś skupiony a ja mogę ten moment uchwycić już na zawsze. Chwile wzruszeń i radości, które już na wieczność pozostaną na Waszych fotografiach i na zawsze z Wami.

Bardzo cenię sobie spontaniczność i naturalność. To właśnie one kreują ponadczasowe zdjęcia.

Odbyłam podróż na warsztaty do fotografa, który przepięknie „pisze ludzkie historie” pełne miłości. Adam Trzcionka nauczył mnie jak widzieć więcej, jak być wrażliwym na rzeczy, które z pozoru wydają się mało interesujące a mogą być świetnym dopełnieniem Waszej historii.
Spotkałam się również z Eweliną Ziębą, która przede wszystkim jest świetnym fotografem, ale poza tym bardzo miłą i życzliwą osobą, która z kolei nauczyła mnie jak z sesji plenerowej „wycisnąć” jak najwięcej Was, Waszego świata i miłości.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Piła, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze, Fotograf Poznań, Fotografia ślubna Poznań, Sesja ślubna Poznań, Plener ślubny Poznań

Powrót