Zapytanie
697... telefon

Alicja Aleksandrowicz Photography

Lubawka, Dolnośląskie,

W pobliżu: Wrocław, Bolesławiec, Jelenia Góra, Trzebnica, Kłodzko, Legnica, Wałbrzych, Karpacz, Szklarska Poręba, Lubin, Oleśnica, Milicz, Bielany Wrocławskie

697... telefon
Wyświetleń: 315


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Alicja Aleksandrowicz Photography

Cześć, mam na imię Alicja...jestem żoną, matką... zwykłą osobą - taką jak Ty. Mieszkam w najpiękniejszym miejscu na Ziemi,w małej ale klimatycznej miejscowości jaką jest Lubawka. Uwielbiam ją za piękne widoki oraz bliskość Czech, Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Karpacza...

Moją pasją stała się fotografia, której postanowiłam poświęcić się całkowicie. Uwielbiam szalone sesje rodzinne, z dziećmi z którymi zawsze jest kolorowo i wesoło, a zarazem niejednokrotnie jest to spore wyzwanie.

Najbliższą jednak jest mi fotografia ślubna. Pokochałam ją za lawinę wyjątkowych emocji, które uwalniają się tylko w tym szczególnym dla wszystkich dniu.
To wielka odpowiedzialność i prawdziwy zaszczyt, zyskać tak wielkie zaufanie pary młodej, że jako jedna z kilku zaledwie osób mogę być z nimi tego dnia od początku do końca. Przygotowując reportaż ślubny staję się jednocześnie uczestnikiem i ubocznym obserwatorem wszystkich zdarzeń. Kocham to!

Jeśli planujecie swój wyjątkowy ślub i właśnie szukacie tej szczególnej osoby... której będziecie mogli zaufać na tyle alby wpuścić ją do swojego życia, kogoś kto uwieczni te szczególne momenty i stworzy dla Was niepowtarzalną i pełną emocji pamiątkę, powinniśmy się poznać :)

Wypijemy wspólnie kawę, porozmawiamy o Waszych planach i marzeniach, o mojej fotografii i sposobie pokazywania na niej ludzi i otaczającego mnie świata. Zobaczycie moje albumy ślubne i jak wyglądają w nich pary które dotąd mi zaufały....poznamy się bliżej.

Potem już będziecie wiedzieć - czy to ja jestem tą osobą, której gotowi jesteście zaufać na tyle aby wpuścić ją do swojego świata w najważniejszym dla Was dniu i mam nadzieję spotkamy się znów.

A kiedy przyjdzie ten Wielki Dzień, moimi fotografiami opowiem Wam Waszą historię.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lubawka, FotoVideo, Fotograf, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót