Zapytanie
- telefon

Andrzej Stawski Fotografia

Wojska Polskiego 2, Zielona Góra, Lubuskie,

W pobliżu: Sulechów, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, Żary, Lubsko, Drezdenko, Kożuchów, Jasień, Bytnica, Sulęcin, Przylep, Ochla

- telefon
Wyświetleń: 425


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Andrzej Stawski Fotografia

Hej! Nazywam się Andrzej Stawski i z fotografią jestem w pewnym sensie związany od zawsze. Jestem trzecim pokoleniem fotografów w mojej rodzinie i prowadzę zakład fotograficzny istniejący w Zielonej Górze od 1951 r. ;)
Robienie zdjęć do dokumentów czy wywoływanie zdjęć w moim zakładzie fotograficznym to jednak dla mnie o wiele za mało, spełnienie odnajduję w sesjach zdjęciowych i reportażach ślubnych gdzie moim zadaniem jest uwiecznić w kadrze niezapomniane chwile.
Mam otwartą głowę, nie zamykam się w schematach, w każdej sesji i w każdym reportażu dostrzegam inne cudowne chwile. Wychodzę z założenia, że para młoda na sesji nie ma pozować przed obiektywem, tylko świetnie się bawić - reszta należy do mnie, to właśnie wtedy zdjęcia mają w sobie "to coś".

Zawsze zapraszam zainteresowane pary młode na spotkanie w moim studio fotograficznym, gdzie pokazuję przykładowy reportaż, wyjaśniam jak pracuję itd. Takie spotkanie jest kompletnie niezobowiązujące więc zachęcam, bo twarzą w twarz całkiem inaczej się rozmawia i w rozmowie wychodzi często wiele pytań czy pomysłów ;)


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zielona Góra, FotoVideo, Fotograf, Reportaż Ślubny, Artystyczna fotografia ślubna, Nowoczesna fotografia ślubna, Naturalna fotografia ślubna, Sesja narzeczeńska, Sesja w plenerze

Powrót