Wyślij zapytanie
513... pokaż numer

Anna B. Photography - Fotograf ślubny

Siedlce, Mazowieckie,

W pobliżu: Mińsk Mazowiecki, Łuków, Stoczek Łukowski

513... pokaż numer
Wyświetleń: 109


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Anna B. Photography - Fotograf ślubny

Łapanie emocji w kadr, zatrzymywanie ulotnych momentów i sprawianie ludziom radości to więcej niż rzemiosło to prawdziwa sztuka. Dzięki fotografii potrafię zatrzymać piękne chwile.

Fotografia to utrwalenie ludzkich przeżyć, emocji, chwil na lata. Tworząc zdjęcia skupiam się na detalach,bo tylko na nich można zbudować prawdziwą jakość i opowiedzieć historię.

Fotografia jest moją pasją, dzięki której mogę odpocząć i oderwać się od rzeczywistości, jednak zawsze twierdziłam, że dzięki niej możemy tworzyć historię i wspomnienia, które oprócz tego, że będziemy widzieć we własnej głowie, zobaczymy też własnymi oczami. To jak powrót w te same miejsce lub do tej samej sytuacji. 

Jako amator cały czas się uczę, zgłębiam tajniki sztuki fotografii, szukam, eksperymentuję, kombinuję i fotografuję, przez co stale i szybko się rozwijam...

Fotografia mnie znalazła i wykorzystując mój niepokorny charakter obserwatora domaga się by za jego pośrednictwem pokazywać to co widzę i jak widzę.

"Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne. "


Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i do kontaktu.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siedlce, FotoVideo, Fotograf

Powrót